Eminhaber.Org
Ana Sayfa ARNAVUTKÖY, Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 13 Şubat 2019

İşadamı Kamuran Öztürk’ten İlk Şiir Kitabı

İşadamı Kamuran Öztürk’ten İlk Şiir Kitabı
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi ve Arnavutköy bölgesinin tanınmış genç iş adamlarından Kamuran Öztürk, 84 sayfadan oluşan ilk şiir kitabını çıkardı.

Kariyerine iş ve siyasetten sonra şairliği de ekleyen Kamuran Öztürk, aşka ve sevgiye dair kelimeleri ardı sıra dizelerken, aşkın her halini mısralarla resmediyor.

Öztürk, “Mürekkep” adını verdiği kitabını şiir severlerin beğenisine sundu. İş ve siyaset alanındaki başarılarıyla göz dolduran Öztürk, kitabının önsözünde “Çivi çiviyi sökerken can çekişir miydi? Zaman geçip giderken insana sorar mıydı? Hayat sona yaklaşırken bir şeyler başlar mıydı? Azrail can alırken danışır mıydı? Yok, yok zannetmiyorum. Bir şeyler olup biterken elde olmayan. Gözle görülmeyen Mevzular cereyan eder ve olanlar olur. Kimi âşık olur, kimi âşık olduğunu zanneder” ifadelerine yer veriyor.

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN…

Kamuran Öztürk Kimdir?

1980 Ağrı Eleşkirt doğumlu. İlk ve orta öğretimi Arnavutköy de, Lise eğitimimi Özel İstek Vakfı Kaşgarlı Mahmut Lisesi (süper lise bölümü)’sin de tamamladı. Üniversite eğitimine, Yeditepe Üniversitesi İdarî ve İktisadî Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme bölümünde 1,5 yıl okuduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İdarî ve İktisadî Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü okuyarak mezun oldu. Ayrıca Eskişehir Anadolu Üniversitesi Adalet bölümü okudu.  İyi derecede İngilizce konuşabiliyor. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

İş hayatı

Küçük yaşlardan itibaren aile şirketlerinde aktif ticaretle uğraştı.2008 yılında aile şirketi olan Servetler şirketler gurubunun 7 yıl yönetim kurulu başkanlığını, Danimarka ve İsveç’te restoran ve inşaat sektöründe ticari faaliyetlerde bulunduktan sonra 2015 yılında aile şirketinden ayrılarak kendi grup şirketimi kurdu. LİYA GRUP olarak faaliyete başlayan şirketinde Burger King franchise, Mobilya mağazaları(LİYA MOBİLYA),Toptan kuyumculuk(LİYA KUY.) ve İnternet sitesi(hemengitsin.com) alanında faaliyete devam etmekte.

Sanat hayatı;

Mürekkep şiir kitabının yazarıdır.

Tasarım | Enba