Eminhaber.Org
Ana Sayfa SİYASET 23 Nisan 2019

İSİED Başkanı Yılmaz’dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı

İSİED Başkanı Yılmaz’dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı
Ali Baba Halı Yıkama

İstanbul Sanayici İş Adamları Esnaf Dernek Başkanı Hüseyin Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın, dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olduğunu ifade eden Hüseyin Yılmaz; barışın, sevginin, umudun ve kardeşliğin temsilcileri olarak, dünyaya en güzel gözlerle bakan, yaşamak için herkese umut veren, can veren çocukların yüzlerinde gülücüklerin kalplerinde sevgi ve umut çiçeklerinin hiç solmamasının en büyük arzuları olduğunu ifade etti.

Başkan Yılmaz, “Gözlerindeki pırıltıda ülkemizin aydınlık geleceğini gördüğümüz çocuklarımız, küçücük bedenlerinde atan kocaman yürekleriyle bizleri geleceğe taşıyorlar. Bu bayramı onlara armağan eden atalarımızın izinden giderek; ülkemizin huzuru, refahı ve gelişmesi için yarınları kucaklamaya hazırlanan çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli, mutlu ve özgür bireyler olarak hayata devam etmeleri en önemli gayemizdir. En büyük servetimiz ve yüreğimizde kaynayan sevgi pınarlarımız olan çocuklarımızı, çağın gerektirdiği bilgi ve donanıma sahip bireyler olarak yetiştirmeli ve onlara gereken ilgiyi her ortamda göstermeliyiz. Bugünün küçükleri, yarının büyükleri olan çocuklarımız; bilimin yol göstericiliğiyle ileride çok daha müreffeh bir Türkiye’yi inşa ederek, dünya barışına önemli katkılar sağlayacak ve kazanan daima aziz milletimiz olacaktır. Dünyada çocuklara armağan edilmiş ilk ve tek bayram olan bugünde; kalplerindeki masumiyeti gözlerindeki ışıkla bugünümüzü ve yarınımızı aydınlatan çocuklarımızın sağlıklı bir aile ve toplum yapısı içinde büyümelerini temenni ediyorum. Kardeşliğin ve barışın hüküm sürdüğü bir dünya ümidiyle Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Tasarım | Enba