Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ 19 Ocak 2015

İsmail Karakaş Bekarlığa Veda Etti

İsmail Karakaş Bekarlığa Veda Etti
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi kamuoyunun yakından tanıdığı genç işadamlarından Agua Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Karakaş, Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda muhteşem bir düğün töreni ile bekarlığa veda etti.

 

Gülnaz ve Kazım Karakaş çiftinin oğlu İsmail, Fadime ve Muammer Yalnız çiftinin kızı Didem’le hayatını birleştirdi. Genç çiftin düğünü Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda gerçekleşti. Dostlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Karakaş ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökmen Karakaş’ın kardeşi Agua Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Karakaş’ı bu mutlu gününde dostları da yalnız bırakmadı.

ismail karakaş düğün

Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Birinci ve Ali Başkaya, Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Belediye Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri, işadamları ve çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreni büyük bir ilgi gördü.

 

Mutlulukları gözlerinden okunan İsmail- Didem Karakaş çifti mutluluklarını paylaşan misafirlerine çok yakın ilgi göstererek, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür ettiler.

Tasarım | Enba