Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 13 Aralık 2018

İsmetpaşa Mahallesi’ne Genç Muhtar Adayı

Sultangazi’nin en genç muhtar adayı Serhat Acar, İsmetpaşa Mahallesinden muhtar adayı oldu. 29 yaşında olan Serhat Acar, “Mahallemiz için çok önemli projelerimiz var. Bunları gerçekleştirmek için azim ve gayretle elimden geleni yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

İsmetpaşa Mahallesi’nin genç iş adamlarından Serhat Acar (29) doğduğundan bu yana mahallesinden hiç ayrılmadığını ve genç, yaşlı, çocuk herkesin mahalle ile ilgili beklentilerinin yanı sıra, mahallesinin sıkıntılarını çok iyi bildiğini ifade ediyor.

Sultangazi’nin en büyük mahalleleri arasında yer alan ismetpaşa Mahallesi’nde muhtar adayları çalışmalarına başladı. Bu isimlerden biri de Serhat Acar. Acar, enerjisini ve iş hayatındaki tecrübelerini mahallesine hizmet ederek harcamak istiyor.  “Gelişim için değişim” sloganıyla İsmetpaşa Mahallesi Muhtarlığına talip olduğunu belirten Acar, “Sorumluluk almak için ileri bir yaşta olmanıza gerek yok. Bir genç olarak, gençlerin de desteğini alarak 31 Mart yerel seçimlerinden başarı ile çıkacağıma inanıyorum. Ve yine bir genç olarak, seçildiğim andan itibaren mahallemizde özellikle gençlere yönelik projelerimin hayata geçmesi için gece gündüz çalışacağım. Bu doğrultuda mahallemize en iyi hizmeti getirebilecek, mahallenin sorunlarını ortadan kaldıracak ve mahallemizde yaşayan büyüklerimizin, küçüklerimizin tamamının taleplerini ciddiye alarak, can kulağıyla dinleyerek, yerine getirmek için canla başla mücadele edeceğim. İddia ediyorum, İsmetpaşa Mahallesi biz göreve geldiğimiz takdirde Sultangazi’nin parlayan yıldızı olacak” dedi.

Mahalle halkına da seslenen Acar, “Sizin içinizde yetişmiş genç bir kardeşiniz, evladınız olarak mahallemizin sorunlarını iyi bilen birisi olarak siz değerli büyüklerimden ve kardeşlerimden desteklerini istiyorum. Ben sizin evladınız olmaya, size hizmet etmeye, eksiklerinizi tamamlamaya talibim” diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba