Eminhaber.Org
Ana Sayfa SİYASET 22 Nisan 2019

İstanbul Alperen Ocakları İl Başkanı Nail Gün’ün 23 Nisan Mesajı

İstanbul Alperen Ocakları İl Başkanı Nail Gün’ün 23 Nisan Mesajı
Ali Baba Halı Yıkama

İstanbul Alperen Ocakları Eğitim, Kültür Ve Dayanışma Vakfı İl Başkanı Nail Gün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İl Başkanı Nail Gün mesajında, TBMM’nin, milli iradenin kalesi olduğunu vurguladı. Bu kalenin korunması ve güçlendirilmesinin Büyük Türk milletinin hürriyet ve istiklaline olan sadakat ve inancının bir gereği olduğunu belirten Gün, mesajında şöyle dedi :

“TBMM, bugün de demokrasimizin, milli bağımsızlığımızın, devletimizin ülkesi ve milleti ile birlik ve beraberliğinin, aydınlık yarınlarımızın sarsılmaz güvencesidir. Kurtuluş savaşını yönetmiş, genç bir cumhuriyetin inşasını sağlamış, cephelerde yorulmuş ve imkânsızlıklar içindeki bir millete umut aşılamış; yönetme iradesini millete vererek demokrasi bilincine önderlik yapmış olan bu Meclis, her şartta bu özelliklerinden taviz vermeyecektir. TBMM’yi bize ve çocuklara emanet eden kurucu iradenin bizden beklediği budur. Küresel düşünecek ama milli duracağız. Dünya ile bütünleşecek ama milli varlık ve hususiyetlerimizi kaybetmeyeceğiz.”

Tasarım | Enba