Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 19 Mayıs 2018

İşte AK Parti’nin Sultangazi’deki oy hedefi

Abdurrahman Dursun, AK Parti’nin Sultangazi’deki oy hedeflerinin yüzde 65 olduğunu belirterek hedefe ulaşacaklarını ifade etti.

Sultangazi Belediyesi Ramazan’da vatandaşları buluşturmaya devam ediyor. İlçede yaşayan Malatyalılar, Kudüs’ün manevi atmosferinde oruçlarını açtı. İftara; Ak Parti Milletvekilleri Şirin Ünal ve Halis Dalkılıç, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, Belediye Meclis üyeleri, MADEF Genel Başkanı Yılmaz Durmuş ve çok sayıda Malatyalı katıldı.

Belediye Başkanı Cahit Altunay önderliğinde Sultangazi Belediyesi’nin bu yıl farklı ve anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptığını belirten Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, Kudüs Temalı Ramazan etkinlik alanında kurulan çadırda Malatyalılarla bir arada bulunmaktan dolayı memnun olduğunu söyledi.

24 Haziran’da yapılacak seçimlerin önemine de değinen Ak Parti İlçe Başkanı Dursun, partisinin Sultangazi’deki hedefinin yüzde 65 olduğunu ifade etti. Türkiye’nin etrafıyla bir ateş çemberi içerisinde olduğunu dile getiren Dursun, “24 Haziran’da bu ateş çemberinin yarılması için, güçlü bir ülke için, güçlü bir devlet için son derece önemli bir dönemeçtir.  Bizler Ak Parti olarak seçim çalışmaları kapsamında 24 Haziran’a kadar bütün gönüllere girmenin gayreti içerisindeyiz. Sizlerin desteğiyle bu dönemi çok önemli bir oy oranıyla geçireceğiz. Özellikle Sultangazi olarak hedefimiz yüzde 65. Bu hedefi bulacağız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Sultangazi’den olabildiğince destek vereceğiz. Bugüne kadar Malatyalılar partimize ve liderimize çok büyük destekler verdi. Bu desteğinizi 24 Haziran’da da bekliyoruz.” Diye konuştu.

Belediye Başkanı Cahit Altunay ise iftar programında yaptığı konuşmada vatandaşları Ramazan Etkinlik alanlarını gezmeye davet etti.  Belediye binasın yanında kurulan etkinlik alanında Kudüs’ün manevi ikliminin yaşatıldığını belirten Altunay, “İlçe olarak yaptığımı her çalışma içerisinde siz varsanız huzur buluyor. Siz yoksanız bir anlamı yok. Ne zaman ki yaptığımız çalışmaların halkta olumlu tepkilerini görüyoruz o zaman doğru yolda olduğumuzu anlıyoruz.” Şeklinde konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba