h Dolar %
h Euro %
h Altın (Gr) %
h Bitcoin %
34 °
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

İşte dev derbi tarihleri

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarihinde bir ilke imza atarak ilk yarıda oynanacak maçların programının tamamını açıkladı.
2014-2015 futbol sezonunun ilk yarısında oynanacak derbi maçların programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig’de sezonun ilk yarısının maç programının tamamını açıkladı. Buna göre Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un kendi aralarında yapacağı karşılaşmaların programı şöyle:

– 2 Hafta:

14 Eylül Pazar

20.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Hüseyin Avni Aker)

– 6 Hafta:

18 Ekim Cumartesi

19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Arena)

– 8 Hafta:

2 Kasım Pazar

19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)

– 10 Hafta:

22 Kasım Cumartesi

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom Arena)

– 12 Hafta:

7 Aralık Pazar

19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)

– 16. Hafta:

4 Ocak 2015 Pazar

19.00 Beşiktaş-Galatasaray (Atatürk Olimpiyat)

-İlk yarının programı-

TFF, lige verilecek aranın ardından oynanacak 17. hafta programını da açıkladı.

Statlarındaki zeminin sorunlu olması nedeniyle Mersin İdmanyurdu ve Torku Konyaspor’un sahalarındaki karşılaşmaları nerede oynayacakları daha sonra açıklanacağı kaydedildi.

İlk haftası geride kalan Spor Toto Süper Lig’in ilk yarısındaki 16 haftanın programı şöyle:

-2. Hafta

13 Eylül Cumartesi:

17.00 Kardemir Karabükspor-İstanbul Başakşehir (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

17.00 Gençlerbirliği-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Torku Konyaspor-Balıkesirspor

20.00 Galatasaray-Eskişehirspor (Türk Telekom Arena)

14 Eylül Pazar:

17.00 Kasımpaşa-Mersin İdmanyurdu

20.00 Gaziantepspor-Kayseri Erciyesspor

20.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Hüseyin Avni Aker)

15 Eylül Pazartesi:

20.00 Akhisar Belediyespor-Sivasspor (Manisa 19 Mayıs)

20.00 Beşiktaş-Çaykur Rizespor (Atatürk Olimpiyat)

-3. Hafta

19 Eylül Cuma:

20.00 Eskişehirspor-Gençlerbirliği (Eskişehir Atatürk)

20 Eylül Cumartesi:

17.00 Kayseri Erciyesspor-Akhisar Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Mersin İdmanyurdu-Çaykur Rizespor (Akdeniz Üniversitesi)

20.00 Balıkesirspor-Galatasaray (Balıkesir Atatürk)

21 Eylül Pazar:

14.30 Kasımpaşa-Kardemir Karabükspor (Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Sivasspor-Torku Konyaspor (Sivas 4 Eylül)

20.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor (FB Şükrü Saracoğlu)

22 Eylül Pazartesi:

19.00 İstanbul Başakşehir-Trabzonspor (Başakşehir Fatih Terim)

21.30 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Atatürk)

-4. Hafta

26 Eylül Cuma:

20.00 Galatasaray-Sivasspor (Türk Telekom Arena)

27 Eylül Cumartesi:

17.30 Trabzonspor-Kasımpaşa (Hüseyin Avni Aker)

20.00 Beşiktaş-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)

28 Eylül Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Yeni Rize Şehir)

16.00 Gençlerbirliği-Balıkesirspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Torku Konyaspor-Kayseri Erciyesspor

19.00 Akhiser Belediyespor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

29 Eylül Pazartesi:

18.00 Kardemir Karabükspor-Mersin İdmanyurdu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Gaziantepspor-İstanbul Başakşehir (Kamil Ocak)

-5. Hafta

3 Ekim Cuma:

20.00 Mersin İdmanyurdu-Bursaspor

4 Ekim Cumartesi:

14.30 Kasımpaşa-Gaziantepspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)

18.30 Kayseri Erciyesspor-Galatasaray (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

21.00 Fenerbahçe-Torku Konyaspor (FB Şükrü Saracoğlu)

5 Ekim Pazar:

13.30 İstanbul Başakşehir-Akhisar Belediyespor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Eskişehirspor-Çaykur Rizespor (Eskişehir Atatürk)

16.00 Kardemir Karabükspor-Trabzonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Balıkesirspor-Beşiktaş (Balıkesir Atatürk)

-6. Hafta

18 Ekim Cumartesi:

13.30 Torku Konyaspor-İstanbul Başakşehir

16.00 Gaziantepspor-Kardemir Karabükspor (Kamil Ocak)

19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Arena)

19 Ekim Pazar:

13.30 Bursaspor-Eskişehirspor (Bursa Atatürk)

16.00 Trabzonspor-Mersin İdmanyurdu (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Akhisar Belediyespor-Kasımpaşa (Menisa 19 Mayıs)

19.00 Beşiktaş-Sivasspor (Atatürk Olimpiyat)

20 Ekim Pazartesi:

19.00 Gençlerbirliği-Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 mayıs)

20.00 Çaykur Rizespor-Balıkesirspor (Yeni Rize Şehir)

-7.Hafta

24 Ekim Cuma:

18.30 Kardemir Karabükspor-Akhisar Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Kasımpaşa-Torku Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

25 Ekim Cumartesi:

16.00 Sivasspor-Çaykur Rizespor (Sivas 4 Eylül)

19.00 Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (FB Şükrü Saracoğlu)

26 Ekim Pazar:

13.30 Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor

16.00 Trabzonspor-Gaziantepspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 İstanbul Başakşehir-Galatasaray (Başakşehir Fatih Terim)

27 Ekim Pazartesi:

20.00 Kayseri Erciyesspor-Beşiktaş (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

-8. Hafta

31 Ekim Cuma:

20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom Arena)

1 Kasım Cumartesi:

13.30 Gençlerbirliği-İstanbul Başakşehir (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Bursaspor-Sivasspor (Bursa Atatürk)

19.00 Akhisar Belediyespor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)

2 Kasım Pazar:

13.30 Gaziantepspor-Mersin İdmanyurdu (Kamil Ocak)

13.30 Çaykur Rizespor-Kayseri Erciyesspor (Yeni Rize Şehir)

19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)

3 Kasım Pazartesi:

19.00 Eskişehirspor-Balıkesirspor (Eskişehir Atatürk)

20.00 Torku Konyaspor-Kardemir Karabükspor

-9. Hafta

7 Kasım Cuma:

18.00 Sivasspor-Eskişehirspor (Sivas 4 Eylül)

20.00 Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)

8 Kasım Cumartesi:

14.30 Mersin İdmanyurdu-Balıkesirspor

18.00 Kardemir Karabükspor-Galatasaray (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (FB Şükrü Saracoğlu)

9 Kasım Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Kayseri Erciyespor-Bursaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has

16.00 Trabzonspor-Torku Konyaspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 İstanbul Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)

-10. Hafta

22 Kasım Cumartesi:

13.30 Çaykur Rizespor-İstanbul Başakşehir (Yeni Rize Şehir)

16.00 Akhisar Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom Arena)

23 Kasım Pazar:

13.30 Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Torku Konyaspor-Gaziantepspor

16.00 Eskişehirspor-Kayseri Erciyesspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Kasımpaşa (Atatürk Olimpiyat)

24 Kasım Pazartesi:

19.00 Balıkesirspor-Sivasspor (Balıkesir Atatürk)

20.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Atatürk)

-11. Hafta

28 Kasım Cuma:

19.00 Akhisar Belediyespor-Torku Konyaspor (Manias 19 Mayıs)

20.00 İstanbul Başakşehir-Bursaspor (Başakşehir Fatih Terim)

29 Kasım Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Kayseri Erciyesspor-Balıkesirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)

30 Kasım Pazar:

16.00 Mersin İdmanyurdu-Sivaspor

19.00 Fenerbahçe-Eskişehirspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

1 Aralık Pazartesi:

18.00 Kardemir Karabükspor-Beşiktaş (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Hüseyin Avni Aker)

-12. Hafta

5 Aralık Cuma:

20.00 Galatasaray-Akhisar Belediyespor (Türk Telekom Arena)

6 Aralık Cumartesi:

13.30 Torku Konyaspor-Mersin İdmanyurdu

16.00 Gençlerbirliği-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Balıkesirspor-Fenerbahçe (Balıkesir Atatürk)

7 Aralık Pazar:

13.30 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Atatürk)

13.30 Çaykur Rizespor-Kardemir Karabükspor (Yeni Rize Şehir)

16.00 Eskişehirspor-İstanbul Başakşehir (Eskişehir Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)

8 Aralık Pazartesi:

19.00 Sivaspor-Kayseri Erciyesspor (Sivas 4 Eylül)

-13. Hafta

12 Aralık Cuma:

20.00 Fenerbahçe-Sivasspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

13 Aralık Cumartesi:

13.30 İstanbul Başakşehir-Balıkesirspor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Akhisar Belediyespor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Kasımpaşa-Eskişehirspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Torku Konyaspor-Galatasaray

14 Aralık Pazar:

13.30 Kardemir Karabükspor-Bursaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Mersin İdmanyurdu-Kayseri Erciyesspor

19.00 Gaziantepspor-Beşiktaş (Kamil Ocak)

15 Aralık Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Hüseyin Avni Aker)

-14. Hafta

19 Aralık Cuma:

20.00 Kayseri Erciyesspor-Fenerbahçe (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20 Aralık Cumartesi:

13.30 Sivasspor-İstanbul Başakşehir (Sivas 4 Eylül)

16.00 Eskişehirspor-Kardemir Karabükspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Galatasaray-Mersin İdmanyurdu (Türk Telekom Arena)

21 Aralık Pazar:

13.30 Gençlerbirliği-Torku Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Balıkesirspor-Kasımpaşa (Balıkesir Atatürk)

16.00 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Akhisar Belediyespor (Atatürk Olimpiyat)

22 Aralık Pazartesi:

19.00 Çaykur Rizespor-Gaziantepspor (Yeni Rize Şehir)

-15. Hafta

26 Aralık Cuma:

20.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

27 Aralık Cumartesi:

13.30 Kardemir Karabükspor-Balıkesirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 İstanbul Başakşehir-Kayseri Erciyesspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

28 Aralık Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Sivasspor (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Gaziantepspor-Bursaspor (Kamil Ocak)

16.00 Akhisar Belediyespor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Torku Konyaspor-Beşiktaş

29 Aralık Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Eskişehirspor (Hüseyin Avni Aker)

-16. Hafta

3 Ocak 2015 Cumartesi:

13.30 Çaykur Rizespor-Torku Konyaspor (Yeni Rize Şehir)

16.00 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Atatürk)

19.00 Fenerbahçe-İstanbul Başakşehir (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

4 Ocak 2015 Pazar:

13.30 Sivasspor-Kardemir Karabükspor (Sivas 4 Eylül)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Kasımpaşa (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Eskişehirspor-Gaziantepspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Galatasaray (Atatürk Olimpiyat)

5 Ocak 2015 Pazartesi:

20.00 Mersin İdmanyurdu-Gençlerbirliği

20.00 Balıkesirspor-Trabzonspor (Balıkesir Atatürk)

-17. Hafta

23 Ocak 2015 Cuma:

19.00 Torku Konyaspor-Bursaspor

20.00 Trabzonspor-Sivasspor (Hüseyin Avni Aker)

24 Ocak 2015 Cumartesi:

13.30 İstanbul Başakşehir-Mersin İdmanyurdu (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Gaziantepspor-Balıkesirspor (Kamil Ocak)

19.00 Akhisar Belediyespor-Eskişehirspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Recep Tayyip Erdoğan)

25 Ocak 2015 Pazar:

16.00 Kardemir Karabükspor-Kayseri Erciyesspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom Arena)

26 Ocak 2015 Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.