Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 29 Mart 2015

İşte engelliye verilen değer!

İşte engelliye verilen değer!
Ali Baba Halı Yıkama

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2012 yılında Sultangazi’de yaptığı üstgeçit, engelli ve yaşlılar için çileye dönüştü. Üstgeçittteki asansör çalışmadığı gibi, madde ve alkol bağımlılarının bir mekanı haline gelmiş.

 

Sultangazi’de üstegeçit rezaleti çileye dönüştü. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2012 yılında 50 Yıl Mahallesi ile Esentepe Mahallesi’ni birbirine bağlamak Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde üst geçit yaptı. Aynı yıl üst geçit hizmet vermeye başladı. Ancak engelli ve yaşlılar için üsgeçitteki asansör hiçbir zaman çalışmadı. Üstgeçittte ki asansör çalışmayınca engelli ve yaşlılar 120 basamaklı merdivenini çıkmak zorunda kalıyor.

 

Üstegeçitteki asansör engelli ve yaşlı vatandaşlarına yerine madde bağımlıları ve alkol tüketicilerine hizmet veriyor.

 

REZALETTEN GÖRÜNTÜLER…

işte Sultangazi'de engelliye verilen değer_1 işte Sultangazi'de engelliye verilen değer-1 işte Sultangazi'de engelliye verilen değer-2 işte Sultangazi'de engelliye verilen değer-3 işte Sultangazi'de engelliye verilen değer-4 işte Sultangazi'de engelliye verilen değer-5 işte Sultangazi'de engelliye verilen değer-6 işte Sultangazi'de engelliye verilen değer-7 işte Sultangazi'de engelliye verilen değer-8

İlginizi çekebilir

Cahit Altunay’a yeni görev

Cahit Altunay’a yeni görev

Tasarım | Enba