Eminhaber.Org

İtfaiye ekiplerinin anne kedi ve yavrularıyla imtihanı

Sultangazi’de bir mobilya mağazası çalışanları yaklaşık 1 ay önce sokakta buldukları anne kedi ve yavrularına sahip çıktı. Mağazanın depo bölümünde anne kedi ve üç yavrusuna bakan çalışanlar, kedilerin paletlerin altında sıkıştıklarını düşünerek itfaiye ekiplerinden yardım istedi.

Mağazaya gelen itfaiye ekipleri, anne kedi ve üç yavrusunu kurtarmak için seferber oldu. Ekipler, cep telefonundan kedi sesi açarak kedilerin yerini bulmaya çalıştı. Dinletilen sesi duyan anne kedi ve bir yavrusu bulundukları yerden çıktılar. Bulundukları yerden dışarı çıkan kediler, itfaiye ekiplerini görünce ürktü, yeniden paletlerin altına girdi.

Kedileri bulunduğu yerden çıkartmak için uzun çaba sarf eden ekipler, hummalı bir çalışmaya girerek oksijen tüpüyle hava sıktı. Kedilerin sürekli yer değiştirmesinden dolayı ekipler zaman zaman zor anlar yaşadı.  Çalışmalar sürdüğü esnada, anne kedi olduğu yerden çıktı. Ekipler, kediyi yakalamak için mücadele etti. Ancak, anne kedi deponun bulunduğu havalandırma boşluğundan dışarı çıkarak kaçtı.

Ekipler, tüm çabalarına rağmen yavru kedileri de bulundukları yerden çıkaramadılar.

Yorumlar

Tasarım | Enba