Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 3 Mart 2020

İYİ Parti Sultangazi Belediyesi’nde ‘kirli yönetici(ler) var’ dedi! İsim vermedi

Sultangazi Belediyesi Mart ayı Meclis toplantısı ilk oturumunda İYİ Parti Meclis Üyesi Enver Hamzaoğlu, yaptığı açıklama ile dikkat çekti.

İYİ Parti Meclis Üyesi Enver Hamzaoğlu, gündem dışı yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun ve temiz kalabilmeyi başaran kişileri tenzih ettiğini belirterek, “Geçmişleri kirli işlerle anılan, ismi veya isimleri yaptıkları ile ayyuka kadar çıkmış, Sultangazi’de toplum nezdinde itibarı sıfırlanmış, koltuğunun gücünü kullanarak hırs ve çıkarları ile hareket etmiş, bir çok masum emekçiyi partizanlık yaparak ekmeğinden etmiş bazı yöneticiler hala aynı hakkaniyetsiz bozgunculuklarına devam etmektedir” dedi.

Konuşmasında isim vermeyen ancak bahsettiği kişilerin Sultangazi Belediyesi’nde görevlerine devam ettiğini ifade eden Hamzaoğlu, “Gelen şikâyetler, aldığımız bilgiler, bize aktarılanlar doğrultusunda bu tarz kişiler görevlerine devam etmektedirler. Bu tutumlarını sürdürdükleri sürece her meclis oturumunda farklı olayları belgeleri ile gündeme getirip, kamuoyuyla paylaşacağımı bilmenizi isterim. Yapılan yanlışları, haksızlıkları, adaletsizlikleri eleştirdik diye lütfen kimse alınmasın” diye konuştu.

Öte yandan meclis toplantısı öncesi grup toplantısına ait bir görselli sosyal medya platformundan paylaşan İYİ Parti İlçe Başkanı Sinan Taşkın, “Mecliste İYİ Parti rüzgarı estireceğiz. Hedefte bugün ilk kıvılcımı yaktık. Kirli belediye yöneticisi kim?” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Sultangazi’de depo yangını

Sultangazi’de depo yangını

Tasarım | Enba