Eminhaber.Org
Ana Sayfa SİYASET, SULTANGAZİ 9 Mayıs 2020

İYİ Partili Hamzaoğlu Anneler Günü Mesajı yayımladı

İYİ Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Enver Hamzaoğlu, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında karşılıksız tek sevginin bir annenin çocuğuna duyduğu sevgi olduğunu vurgulayan Hamzaoğlu, şunları söyledi;

“Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, karşılıksız sevgi, fedakârlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır. Bizleri dünyaya getiren, büyütüp yetiştiren, yaşantımızda her şeyin gönlümüzce olmasını dileyen, yüreğinde sonsuz sevgi ve sabır taşıyan, sevigimizi, üzüntümüzü bizlerle paylaşan, her türlü zorluğa katlanarak daima yanımızda olan, yanımızdayken sonsuz huzur bulduğumuz ve dertlerimizi unuttuğumuz, dünyanın en kutsi görevini üstlenen fedakâr annelerimizi belirli günlerde değil, Cenneti onların ayaklarının altına sererek, ona giden yolun annelerimizin rızasına bağlayan ve onlara ‘öf’ bile demeyi yasaklayan yüce dinimizin mensupları olarak, her günü anneler günü olarak bilmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle şehit anneleri başta olmak üzere, hayatta olmayanlara Cenabı Allahtan rahmet, yaşayan annelerimize ise aileleri ile birlikte sağlık, sıhhat içinde hayırlı uzun ömür diler, tüm annelerin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum”

Yorumlar

Tasarım | Enba