Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 29 Ağustos 2020

İyi Parti’li Ümit Özdağ, partisinin Sultangazi ilçe başkanlığını ziyaret etti

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, partisinin Sultangazi İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Burada partililerle bir araya gelen Özdağ, daha sonra İlçe Başkanı Sinan Taşkın ve beraberindeki partililerle birlikte esnaf ziyaretinden bulundu.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, partisinin Sultangazi İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Sinan Taşın ve partililerle bir araya gelen Özdağ, partiye yeni katılanlara İYİ Parti rozetini taktı. Parti binasında gündeme ilişkin konuşan Özdağ, Koronavirüs tedbirleri kapsamında Ak Parti iktidarının başarısız bir yönetim sergilediğini söyledi. Özdağ, salgın tablosundaki rakamların gerçeği yansıtmadığı ve rakamların dünyadan ve halktan gizlendiğini belirtti. Salgınla mücadele de en temel aracın “maske” olduğuna değinen Özdağ, “Düşünün bir hükümet, siyasal sistem maskeyi Türk halkına dağıtmayı başaramadı” dedi. Özdağ, “Siz Çorum’da maske dağıttınız mı?. Nizip’te kaç tane maske dağıttınız da ABD’ye maske göndermekle övünüyorsunuz. Bu ülkede maske dağıtımını örgütleyemeyen ve salgında gerçek rakamları halktan ve dünyadan gizleyen bir hükümetin koronayla başarılı bir mücadele ettiğini söylemek mümkün değildir” diye konuştu.

Özdağ, ekonomik krizden olası İstanbul depremine yönelik de çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, İYİ Parti İlçe Başkanı Sinan Taşkın ve beraberindeki partililerle birlikte daha sonra esnaf ziyaretinde bulundu. İYİ’ler son olarak da Cebeci Mahallesi Muhtarı Muhammet Ayşan’ı ziyaret etti.
Yorumlar

Tasarım | Enba