Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 15 Mart 2018

İyi Parti’nin Otobüsü Sultangazi’de

İyi Parti’nin Otobüsü Sultangazi’de
Ali Baba Halı Yıkama

İYİ Parti’nin başlattığı ’Anlat Hemşehrim, Dertleşelim’ projesi kapsamında Türkiye turuna çıkan parti otobüsünün durağı Sultangazi oldu. İyi Parti yöneticileri, 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Meydanı’nda vatandaşla buluştu, sorunlar dile getirildi.

İYİ Parti Genel Genel Merkez Mahalli İdareler ve Gençlik Kolları Başkanlığının başlattığı “Anlat Hemşerim, Dertleşelim” projesi kapsamında Türkiye turuna çıkan parti otobüsünün İstanbul’daki duraklarından biri de Sultangazi oldu. İyi Parti otobüsü, 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlarla buluştu, kurulan stantlarda sorunlar dinlendi.

İyi Parti otobüsü, 81 ili dolaşacak ve vatandaşın sorun ve dertleri yerinde dinlenip, not alınacak. Sorunlar raporlar halinde Mahalli İdareler Başkanlığı’na sunulacak. İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, partisinin başlattığı “Anlat Hemşerim, Dertleşelim” projesinin önemli bir çalışma olduğunu belirterek, şöyle konuştu: “Türk siyasetinde bir ilki gerçekleştiriyoruz. Anlat hemşerim, dertleşelim otobüsümüz 4 gün boyunca İstanbul’un çeşitli semtlerinde olacak. Bu günler içerisinde vatandaşlarımızın dertlerini dinleyeceğiz. Bu projede amacımız konuşmak değil, vatandaşımızı dinlemek. Birebir sıkıntılarını, dertlerini dinlemek. Proje kapsamında bugün Sultangazi’deyiz.

Sultangazi’de beklentilerimizin çok çok üstünde bir beklentiyle karşılaştık. Bu bizi çok mutlu etti. Vatandaşlarımızın bize aktardığı sorunları Genel Başkanımız Meral AKşener hanımefendiye ileteceğiz ve bu doğrultuda Sultangazi için nelere yapabiliriz? Ona bakacağız.”

Tasarım | Enba