Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 26 Ekim 2017

İYİ Parti’nin Sultangazi ilçe başkanı kim olacak?

Meral Akşener liderliğinde kurulan partinin adı İYİ Parti oldu. Peki Sultangazi İlçe Başkanı kim olacak?
İYİ Parti’nin Sultangazi ilçe başkanı kim olacak?
Ali Baba Halı Yıkama

İYİ Parti’nin kurulmasıyla birlikte Sultangazi siyaset kulislerinde, partinin ilçe başkanı kim olacağı merak konusu oldu. İYİ Parti’nin Sultangazi İlçe Başkanlığı görevinin Milliyetçi Hareket Partisi eski İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Taştemir’e verileceği iddia edildi.  Emin Haber’e konuşan Taştemir ise Genel Merkez’in İl ve İlçe teşkilat yapılanma çalışmalarının devam ettiğini, kendisine görev verilmesi halinde göreve hazır olduğunu söyledi.

26 Ekim 2017 tarihinde MHP’den ihraç edilen Meral Akşener liderliğinde kurulan İyi Parti, dün Nazım Hikmet Toplantı ve Gösteri Merkezi’nde düzenlenen toplantıyla faaliyetine başladı. MHP Sultangazi eski İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Taştemir’in, çalışmalara başlayan Meral Akşener önderliğindeki İYİ Parti’nin Sultangazi İlçe Başkanı olacağı konuşuluyor.

Emin Haber’e konuşan Kemal Taştemir İYİ Parti’nin Sultangazi İlçe Başkanlığı için çalışmaların sürdüğünü söyledi. Taştemir, “Dün itibarı ile faaliyetlerine başlayan partimizin, il ve ilçe teşkilatlarının kurulmasına yönelik çalışmaları da devam ediyor. Sultangazi İlçe Başkanlığı konusunda genel merkez ile görüşmelerimiz oldu. Partimiz bu göreve beni layık görürse, her zaman göreve hazırım. İnşallah ‘Türkiye iyi olacak’, ‘İstanbul İyi olacak’, ‘Sultangazi iyi olacak’” dedi.

İlginizi çekebilir

DEVA tabelayı astı

DEVA tabelayı astı

Tasarım | Enba