Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 22 Nisan 2018

İYİ Parti,Sultangazi’de Esnaf Ziyaretine Çıktı

İyi Parti Sultangazi İlçe Yönetimi ve Kurucular Kurulu Üyesi Hana Akyüz, esnaf ziyaretine çıktı.

İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi Hana Akyüz, Sultangazi’de esnaf ziyaretine çıktı. İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 50. Yıl Mahallesi’nde esnaf ziyaretine çıkan Akyüz, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Emin Haber’e konuşan İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi Hana Akyüz, ilk defa Sultangazi’ye geldiğini belirterek “Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Sultangazi’de de vatandaşlarımızdan partimize yoğun bir ilgi var.” Dedi. İyi Parti’nin çok iyi ve güçlü bir kadroya sahip olduğunu ifade eden Akyüz, “Sultangazi ilçe kadromuzda oldukça güçlü bir kadroya sahip. İlçe Başkanımız ve ilçe yönetim kurulu üyelerimiz bu ilçede oturuyor ve bu ilçenin sorunlarına son derece hakimler. Bu arkadaşlarımızın hepsi ilçenin sorunlarına taliptirler.” Diye konuştu.

24 Haziran’da yapılacak olan erken seçimi de değinen Akyüz, “Herkes bu kararın bizim için alındığını çok iyi biliyor. Dolayısıyla alınan karardan sonra halkın ilgi ve teveccühü partimize daha fazla oldu.” İfadelerini kullanarak, İYİ Parti’nin seçime gireceğini de söyledi. Akyüz, “Genel başkanımız erken seçim tarihini 15 Temmuz diye bekliyordu. Zaten karar açıklanmadan önce sahadaydık. İnsanlarımızla birlikteydik, göz gözeydik. İYİ Parti olarak biz seçime hazırız. Türkiye’yi yönetmeye talibiz.” Şeklinde konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba