Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 16 Aralık 2019

İYİ’lik Karavanı Sultangazi’de

İYİ Parti Karavanı 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’nda vatandaşların sorunlarını dinleyerek üye çalışması yapıldı.

İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’ndaki İYİ’lik Karavanı’nda İYİ Parti’ye üyelik çalışması yapıldı. İYİ Parti İlçe Başkanı Sinan Taşkın, İYİ’li Karavanı’nın farklı gün ve tarihlerde ilçenin farklı noktalarında üyelik çalışmalarına devam edeceğini söyledi.

İYİ Parti’nin 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’ndaki üyelik çalışmasına İlçe Başkanı Sinan Taşkın, Belediye Meclis Üyeleri Enver Hamzaoğlu ve Kemal Karuç ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

‘‘Geleceğin Türkiye’sine katkı yapmak isteyen tüm vatandaşlarımızı İYİ Parti’ye üye olmaya davet ediyorum.’’ diyen Sultangazi İlçe Başkanı Sinan Taşkın, “15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’nda bulunan İYİ’lik Karavanı’nda üyelik karavanımızda yeni üye kayıtlarımız gün boyunca aralıksız devam etti. İl Başkanımız Buğra Kavuncu tarafından İstanbul’da 100 bin üye hedefi konuldu. 100 bin üye hedefine ulaşabilmek için meydanlarda ve sahalarda yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Hiçbir parti sahada yokken İYİ Parti olarak seçim varmış gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz. İYİ’lik Karavanı’mız farklı gün ve tarihlerde Sultangazi’nin farklı noktalarında üyelik çalışmalarına devam edecektir. ’’ diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba