Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 1 Mart 2018

Kadın Satıcısı Kadın Çıktı

Kadın Satıcısı Kadın Çıktı
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi Asayiş Büro Amirliği’ne bağlı ekiplerin geçtiğimiz gün Uğur Mumcu Mahallesi’nde yaptığı fuhuş operasyonunda ikisi kadın 5 kişi gözaltına alındı.

Sultangazi’de fuhuşa geçit vermeyen Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Büro Amirliği Ahlak Masası ekipleri, günlük olarak kiralanan evler başta olmak üzere fuhuşa karşı birçok başarılı operasyona imza attı. Uğur Mumcu Mahallesi Orhangazi Caddesi’nde bir binanın dördüncü katında fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine harekete geçen Ahlak Masası ekipleri, müşteri kılığına girerek Neriman A. adlı kadını pazarladığı öne sürülen Yıldız G. İle irtibata geçti.

Polislerle, Sultangazi’de bir pastanede buluşan Yıldız G. müşteri zannettiği polislerden 300 TL para istedi. Seri numaraları alınmış paraları Yıldız G.’ye veren polisler, daha sonra kimliklerini açıklayarak Yıldız G.’yi gözaltına aldı.

Ahlak masası ekipleri Yıldız G.’nin verdiği bilgiler doğrultusunda Uğur Mumcu Mahallesi Orhangazi Caddesi’nde bulunan bir binanın dördüncü katına operasyon yaptı. Operasyonda fuhuş yaptığı belirlenen Neriman A. ve üç erkek gözaltına alındı.

Gözaltına alınan üç kişi ifadelerinin ardından serbest bırakılırken fuhuş yaptırmak, fuhşa aracılık ve fuhuş için yer temin etme suçlamasıyla gözaltına alınan ve suçlarını kabul eden Yıldız G. Ve Neriman A. emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

Tasarım | Enba