Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 13 Temmuz 2015

Kanber Koçak’ın Bayram Hediyesi Çocukları Sevindirdi

Koçak Kaucuk Metal Plastik Ve Bant Sanayi Dış Ticaret Ltd.Şti Yönetim Kurulu Başkanı ve CHP İlçe Başkan Yardımcısı Kanber Koçak bu bayram öncesi de çocukları unutmadı.

 

Her yıl Ramazan Bayramı öncesi 250 çocuğu sevindiren işadamı Kanber Koçak, bu yılda geleneği bozmayarak, Sultangazili 250 çocuğu sevindirdi.

 

Ramazan ayında gerçekleştirdiği ziyaret ve düzenlediği programlarla Sultangazi’de adından söz ettiren İşadamı ve CHP İlçe Başkan Yardımcısı Kanber Koçak, birlik, beraberlik ve yardım çalışmalarına devam ederek, giyim yardımıyla Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi çocukların yüzünü güldürdü.

 

Bu yılda Ramazan Bayramı öncesi “hayırseverlik” yönünü sürdüren Kanber Koçak, Sultangazili 250 çocuğun bayramlık kıyafetlerini alarak, çocuklara bayram sevinci yaşattı. Bayramlıkları çocuklara bizzat kendisi hediye eden Koçak’a yol arkadaşları CHP İlçe Başkan Yardımcıları Serdal Çelik ve Serpil Akkaya Kuruçay, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Seyhan Yıldız ve bir önceki dönem İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serkan Ucan’da eşlik etti.

kanber koçak

Yorumlar

Tasarım | Enba