Eminhaber.Org
Ana Sayfa GAZİOSMANPAŞA, Genel, MANŞETLER, SİYASET 15 Mart 2018

Karanfil ve Bayrak Dağıttı

Karanfil ve Bayrak Dağıttı
Ali Baba Halı Yıkama

Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanı Fedai Karakol, 8 Mart Dünya kadınlar günü nedeniyle karanfil ve ay yıldızlı bayrak dağıttı. Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nı hatırlatan Karakol, “8 Mart Dünya kadınlar gününde çiçek verdiğimiz kadınlarımıza bu defa bayrak da dağıtmak istedim.” Dedi.

BBP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fedai Karakol ve ekibi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde farklı bir çalışmaya imza attı. İlçeyi sokak sokak, cadde cadde gezen Karakol ve ekibi kadınlara karanfil ve Türk bayrağı dağıttı. Fedai Karakol kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak, Türk Silahlı Kuvvetlerince Suriye’nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı’na destek vermek amacıyla dağıttıkları Türk bayraklarının evlerin balkonlarına asılmasını talep etti.

Vatandaşları da Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacıyla Türk bayrağı asmaya davet eden BBP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fedai Karakol, “Geçirdiğimiz bu hassas ve zor dönemde Ulu önder Atatürk’ün ve kahraman ecdadımızın bizlere emanet ettiği kutsal vatana sahip çıkmak bizlerin görevidir. Geçirdiğimiz zor günlerde ilçemizde, birlik ve beraberliğimizin sembolü al bayrağımızı her yerde dalgalandırmak adına Büyük Birlik Partisi olarak, bayrağı olmayan ev ve işyeri kalmasın istedik. Bundan dolayı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hem karanfil, hem de Türk bayrağı dağıtık.” Diye konuştu.

Tasarım | Enba