Eminhaber.Org

Kelliğe çözüm protez saç artık Sultangazi’de

Sultangazi’nin en kapsamlı protez saç merkezi açıldı

Erkeklerin en büyük sorunu olan kellik gelişen teknolojiyle birlikte sorun olmaktan çıkıyor. Son zamanlarda çok yaygın olan ve bir çok ünlünün de kullandığı erkeklerin kel sorununa çözüm olan protez saç artık Sultangazi’de de var.

Sultangazi’de açılan ve İstanbul’un en büyük protez saç uygulama ve bakım merkezi olan OLUŞUM PROTEZ’de saç ile kelliğe son verip 3-4 saatte üstelik garantili yeni saçlara kavuşmak artık mümkün.

Ülkemiz de kellik oranı son yıllarda o kadar büyüdü ki, yaş ortalaması o kadar düştü ki neredeyse her 4 erkekten 2’si, her 3 erkekten birisi kel ya da kel adayı. İşte burada tek çözüm saç ekimi gibi görüldü. Ancak harcanan tonlarca para, çekilen acılar süreç içerisinde bir kaç kez yapılan tıbbi operasyonlarda çare olmadı kelliğe.

Ağrısız, sızısız ve bir günde olmasıyla saç perukları girdi yıllar öncesinde hayatımıza. Ancak onlarda gerçeklik ve doğallıktan uzak olması, uçma çıkma düşme riskiyle çare olmaktan uzak kaldı. Protez saç işte tamda bu dönemlerde geliştirilmeye başlandı. Profesyonel uzmanlar tarafından ölçülendirme yapılan ve %100 insan saçı dokusundan gelişmiş teknik yöntemlerle üretilmekte olan saç protezinin özel yapıştırıcılarla saçsız ya da seyrek olan saç bölgelerine yerleştirilip şekillendirilmekte olan yönteme denilmektedir.

OLUŞUM PROTEZ, hijyenik, kullanım açısından sorunsuz, dayanıklılık açısından sağlam ve estetik görüntüye kavuşturan bir uygulamayı Sultangazi’de hizmete açtı. OLUŞUM PROTEZ’de protez saç uygulaması sayesinde saçsız geçirdiğiniz dönemleri yüksek bir motivasyonla ve moralle eski mutlu hayatınıza başlayabilirsiniz.

OLUŞUM PROTEZ

Adres: Sultançiftliği Mahallesi 21 sokak no 1 daire 1

İletişim: 0530 202 18 29

Instagram: olusumprotez

Yorumlar

Tasarım | Enba