Eminhaber.Org
Ana Sayfa SİYASET 21 Nisan 2019

Kemal Eyyüpoğlu’nun 23 Nisan Mesajı

Kemal Eyyüpoğlu’nun 23 Nisan Mesajı
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Kemal Eyyüpoğlu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Kemal Eyyüpoğlu, yayınladığı kutlama mesajında; “Ulusal egemenliğimizin sembolü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına millet olarak ulaşmanın gururunu bir kez daha yaşamakta ve çocuklarımıza armağan edilen bu bayramı 7’den 70’e hep birlikte kutlamaktayız. 23 Nisan 1920 tarihi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, milli ve manevi değerlerimiz açısından önemi büyük olan bir gündür.

Tarihi şeref ve şanla dolu olan Türk milleti, Meclisin açılmasıyla birlikte bağımsızlığını ilan ettiğini, geleceğini belirleme konusundaki kararın hiçbir dış güce boyun eğmeyecek şekilde yalnız kendisinde olduğunu tüm dünyaya duyurmuştur.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışını geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza Bayram olarak armağan ettiği bu önemli günü 99 yıldır coşkuyla kutluyor ve ilelebet de gururla kutlamaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlar, milli mücadelemizde kahramanlık örneği sergileyen tüm aziz şehitlerimizi saygıyla ve rahmetle anıyorum” dedi.

Tasarım | Enba