Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 28 Ekim 2017

Kemal Karuç, İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına Talip

Kemal Karuç, İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına Talip
Ali Baba Halı Yıkama

Meral Akşener liderliğinde kurulan İYİ Partinin teşkilatlanma süreci devam ediyor. İl ve İlçe teşkilatlarının oluşturulması ve yöneticilerinin tayin edilmesi için yapılan çalışmaların devam ettiği bu süreçte, geçmişte MHP Sultangazi ilçe yönetiminde bulunan bir isim, İYİ Parti Sultangazi ilçe başkanlığı için aday olduğunu kamuoyuna açıkladı.

İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkan Adayı; CAVCAV KEMAL

İlçenin en eski yerleşimcileri arasında sayılan ailelerden bir tanesine mensup olan, yıllardır ticaret yapan, sağcı solcu, Alevi Sünni, her kesimden insanın sevdiği saydığı; CAVCAV KEMAL lakaplı, Kemal Karuç, İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkan Adayı olduğunu, gazetemiz aracılığıyla kamuoyuna duyurdu.

İYİ Parti, Teşkilatları Kurmak İçin Kolları Sıvadı…

Uzun süredir kurmaylarıyla birlikte parti çalışması yapan Meral Akşener’in, 25 Ekim 2017 tarihinde Başkent Ankara’da 200 kişilik kurucu listesinin katılımıyla resmen ilan İYİ Parti, olası bir erken seçime ve en yakın genel ve erken seçimlere hazırlıklı olmak için, yurdun tamamında teşkilat yapılanmasını bir an önce oluşturmak için kolları sıvadı.

Sultangazililerin yakından tanıdığı Gazi Köşem Taksi sahibi ve işletmecisi Kemal Karuç, yeni kurulan partinin Sultangazi İlçe Başkanlığı kurucu üyesi ve kurucu ilçe başkan adayı olmak için, İYİ Parti’ye üyeliğinin ardından, başkanlık adaylığını da resmen açıkladı.

Kemal Karuç, “İYİ Parti Ülkemize ve Milletimize İyi Gelecek”

Karuç, “Gerek ülke içerisinde yaşanan bir takım olaylar, gerekse bölgesel ve uluslararası arenada Türkiye’yi bekleyen zorluklar göstermiştir ki, Türkiye’nin hizmete ve bu hizmetleri adaletli olarak yerine getirecek yeni bir partiye ihtiyacı vardır.

İYİ Parti, bu görev bilinciyle ve büyük fedakarlıklarla kuruldu ve Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in de dediği gibi, ülkemizin ve milletimizin hizmetinde olacaktır.”

İYİ Partinin bütün Türkiye’ye iyi geleceğini belirten Kemal Karuç, ülkeye ve millete hizmet etmenin heyecanı içerisinde olduğunu belirterek, “Türkiye Cumhuriyeti sonsuzdur ve hak ettiği mutluluğa ulaşması boynumuzun borcudur” dedi…

Tasarım | Enba