Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 25 Aralık 2018

Keşke herkes işini yapmış olsaydı da!

Ak Parti Belediye Meclis Üyesi aday adayı Hacı Reşat Şahin, “Sultangazi’de yapılması gereken çok şey var” dedi.

Ak Parti Belediye Meclis üyesi aday adayı Hacı Reşat Şahin, belediye meclisinde bulunan 4 Adıyamanlı siyasetçinin hepsinin birbirinden değerli ve kıymetli isimler olduğunu belirterek, “Ancak, biri hobi olsun diye meclis üyesi olmuş, biri hemşehrileri sayesinde o koltuğa oturmasına rağmen seçildikten sonra bunu inkar etmiş, biri belediye içerisinde bocalıyor, insanlara yardımcı olamıyor. Biri, muhalefette olmasından dolayı topluma faydalı olamıyor. Keşke herkes işini yapmış olsaydı da bende meclis üyeliğine talip olmasaydım” dedi.

Sultangazi ile Beşiktaş veya Şişli’yi kıyaslamanın doğru olmadığını ifade eden Şahin, “Şişli eski bir ilçe. Bundan dolayı Şişli’de hizmet manasında bir şeyler yapmak neredeyse yok gibi bir şey. Şişli artık hizmete doymuştur. Ancak Sultangazi’de yapılacak çok şey var. Özellikle yeni bir ilçe olması hasebiyle hizmete aç bir ilçedir.  2009 yılından bu yana bir takım hizmetler yapıldı, halkımız da bunu görüyor. Belediyecilik anlamında üçüncü döneme giriyoruz. Bu döneme kadar yapılan hizmetler Sultangazi Beleidyesi’nin imkanlarıyla mı? yoksa devlet imkanlarıyla mı? yapıldı. Bunu tartışırız” dedi.

Ak Parti Belediye Meclis Üyesi aday adayı Hacı Reşat Şahin, “Neden Ak Parti’den Aday Oldunuz?” sorusuna ise, “Bizim ailemizin çizgisi hep sağ taraf olmuştur. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın Refah Partisi’nden ayrıldığı günden bu yana ülkemizi en iyi şekilde yönetmesi değerlerimize sahip çıkmasından dolayı ailemizin 17 yıldır oyları Ak Parti’den yana olmuştur. Bende gönül verdiğim parti içerisinde yer aktif olarak yer almak istedim” diye cevap verdi.

Yorumlar

Tasarım | Enba