Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 21 Ağustos 2015

Kim bu Yerli Fuat Avniler?

Kim bu Yerli Fuat Avniler?
Ali Baba Halı Yıkama

Sosyal medya daha doğrusu Twitter’ın en efsane hesaplarından biri olan Fuat Avni’n kim olduğu bugüne kadar bulunamadı. Fuat Avni’nin kimliği hakkında her kafadan bir ses çıkarken, Fuat Avni’in yerli versiyonları da bir o kadar merak ediliyor.

 

Sultangazi’de özellikle Facebook’da “Fake” diye tabir edilen birçok sahte Facebook hesabı bulunuyor. Sultangazi’nin yerli Fuat Avnileri daha çok seçim dönemlerinde ve partilerin kongre dönemlerinde ortaya çıkıyorlar.

 

İŞTE YERLİ FUAT AVNİLER…

 

BEYBEY AGA

 

“Beybey Aga” isimli Facebook hesabı Ak Partililerin dikkatini çeken sayfalar arasında yer alıyor. Kimliği hakkında kimse bilgi sahibi değil.

 

“Beybey Aga” daha çok Ak Parti Milletvekili Aziz Babuşcu ile ilgili yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Deyim yerinde ise tam bir “Aziz Babuşcu” düşmanı. Eski İstanbul İl Başkanı, çiçeği burnunda Milletvekili Aziz Babuşcu’nun Ak Parti’ye en büyük zararı verdiğini her fırsatta dile getiriyor ve mutlaka partiden uzaklaştırılması gerektiğini belirtiyor.

beybey aga

SONER KARSLIOĞLU

 

Soner Karslıoğlu adıyla açılan hesap sahte mi değil mi? Tam olarak bilinmiyor. Teşkilat içerisinde tanıyan yok. Son günlerde yaptığı paylaşımlarla o da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış. Daha çok Kars ile ilgili paylaşımları bulunan Soner Karslıoğlu hesabında son günlerde ilginç paylaşımlar yapılmaya başlandı.

 

Örneğin; Sultangazi Sevdalısı görünen Ak Parti İlçe Teşkilatı içerisinde PKK’ya destek verenlerin olduğunu ve bunların tepe yöneticisi olduklarını iddia etti.

soner karslıoğlu

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nde de yerli Fuat Avniler mevcut. Onlarda seçim dönemlerinde ve kongre süreçlerinde ortaya çıkıyorlar.

 

AHMET BUCAK

 

Bunlardan en dikkat çeken ise; Ahmet Bucak

 

2014 yerel seçimlerinde açılan bu hesap Ali Boztaş başkanlığında ki CHP İlçe Yönetimini hedef aldı. Her paylaşımında CHP’nin mevcut yönetimine karşı bir kin ve nefret var. Yerel seçim döneminde dönemin Belediye Başkan adayı Ali Acar bu hesap üzerinden her fırsatta övülürken, CHP yönetimi eleştirildi. CHP’liler bu hesabın Ali Acar’a yakın bir kişi tarafından kullanıldığını düşünüyorlar.

ahmet bucak

 

 

SULTAN SULTAN

 

Son günlerde CHP’liler arasında en fenomen hesaplar içerisinde yer alıyor. Kimliği ve özellikle cinsiyeti sürekli tartışılıyor.

 

Bu hesaptan daha çok CHP’de başlayan kongre süreci ile ilgili paylaşımlar yapılıyor. Kongre kulisleri ile CHP’lilerin ilgi odağı olmuş durumda. En büyük rakibi ise Ahmet Bucak rumuzlu Facebook hesabı.

 

Öyle ki; Yapmış olduğu bir paylaşımda CHP’lilerin merak ettiği Ahmet Bucak’ın kim olduğunu deşifre etti.

sultan sultan 3

sultan sultan 2  sultan sultan

Tasarım | Enba