Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 5 Temmuz 2018

Kına gecesi emin ellerde

Yakamoz Kına Organizasyon ve Bayan Kuaförü ile dillere destan bir kına gecesi

Osmanlı döneminden kalma en özel düğün adetlerinin başında gelen kına geceleri son yıllarda televizyon dizileri ile yeniden popüler oldu. Adetlerimize bağlı kalarak baba evindeki son geceyi simgeleyen bu gelenek artık eğlenceli gecelere dönüşüyor. Gelinlerin düğünden önceki en özel organizasyonu olan kına gecesi, profesyonel ellerde Yakamoz Kına Organizasyon ve Bayan Kuaförü, tarafından sultanlara yakışır şekilde organize ediliyor.

Geleneklerimiz arasında önemli bir maneviyata sahip ayrıca bereketli anlamına da gelen kına gecenizi unutulmaz olması ve en özel anılarınız arasında yer alması için “Gecenize ışık saçmaya geldik” sloganıyla yola çıkan Yakamoz Kına Organizasyon ve Bayan Kuaförü hizmetinizde.

Uğur Mumcu Mahallesi Orhangazi Caddesi No: 121/A adresinde hizmet vermeye başlayan Yakamoz Kına Organizasyon ve Bayan Kuaförü size gerekli olan A`dan Z`ye tüm detaylarla hizmetinizde. İşletme sahipleri Birgül Kabran Susam ve Meral Akbulut Doğan, kına organizasyonlarında tecrübeli olduklarını ve kendilerine güvendiklerini ifade ederek: “En özel anların başında gelen kına gecesinde bir gelin, tüm detayları düşünen profesyonel ve deneyimli bir ekibe ihtiyaç duyar. Tüm detayları emanet edebileceğiniz, sizin zevklerinizi yansıtmaya özen gösteren, tüm gece boyu yanınızda olan harika bir ekiple çalışma şansı sunuyoruz. Her bütçeye uygun paket fiyatlarımız var” diye konuştu.

Yakamoz Kına Organizasyon ve Bayan Kuaförü, kına gecenizi hayallerinizin ötesine taşıyor. Deneyimli ekibi, kına gecenizle ilgili tüm detaylarla ilgilenirken siz eğlencenin doruklarında olacaksınız. Kına gecesi mekan süslemesinde de iddialı olan Yakamoz Kına Organizasyon ve Bayan Kuaförü Kına gecenizde, sizin hayallerinizi yansıtacak konseptler ile mekanınızı baştan yaratıyor ve “Misafirleriniz bizim misafirlerimizdir.” anlayışıyla gecenize ışık saçmaya geldi.

ADRES: Uğur Mumcu Mah. Orhangazi cad. No:121/A

İLETİŞİM: 0507 169 46 47

İnstagram: https://www.instagram.com/yakamoz.kina.organizasyon.kuaf/?hl=tr

Yorumlar

Tasarım | Enba