Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ 2 Mayıs 2018

‘Küçük Aysel’in Günlüğü Hep Farklı Hikayeler 3’ Raflardaki Yerini Aldı

Eğitimci Yazar Bedriye Arık Çambel’in hızına yetişilemiyor. Kısa bir süre önce “Küçük Aysel’in Günlüğü Hep Farklı Hikayeler 1 ve 2” kitabının serileriyle dikkatleri üzerine çeken Çambel’in, kitabının üçüncü serisi de raflardaki yerini aldı.

 “Bana ısrarla aşk nedir” diye soruyorlar. Gerçekten aşk var mıdır? Aşk var olmaz mı dediğim andan itibaren de gözlerimin içine daha büyük bir merakla bakıyorlar”

Eğitimci Yazar Bedriye Arık Çambel’in “Farklı Hikayeler”e dair yazdığı kitapların üçüncüsü olan “Küçük Aysel’in Günlüğü Hep Farklı Hikayeler 3”, raflardaki yerini aldı. 1 ve 2’nci serilerde olduğu dolu içeriğiyle dikkat çeken kitabın üçüncü serisinin de kitapseverler tarafından yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Eğitimci Yazar Bedriye Arık Çambel, çok yakında da yeni projeleriyle okurlarıyla buluşacağını müjdesini verdi. “Küçük Aysel’in Günlüğü Hep Farklı Hikayeler 1-2 ve 3” den sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını kaleme alacağını belirten Çambel, Erdoğan’ın bilinmeyen yönlerini, fotoğraflarını ve belgelerini bir kitap çalışmasında bir araya getirecek.

Bununla da sınırlı kalmayacağını dile getiren Çambel, kendi siyasi hayatının yanı sıra şiir, yemek ve eğitim kitaplarının da ilerleyen aylarda raflarda ki yerini alacağının müjdesini verdi.

Yorumlar

Tasarım | Enba