Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 7 Haziran 2018

Kotra: Bu İş İlk Turda Biter

Seçim çalışmaları kapsamında Sultangazi’de bir dizi ziyaretlerde bulunan MHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Murat Kotra, Emin Haber’e konuştu.

Partisinin Uğur Mumcu Mahallesi’nde bulunan seçim irtibat bürosunu ziyaret eden MHP Milletvekili 2. Bölge Milletvekili adayı Murat Kotra, seçim çalışmaları kapsamında gündüz ve gece sahada olduklarını belirterek, “Sahada partimize karşı inanılmaz bir ilgi ve teveccüh var. Yaptığım ziyaretlerin hiçbirinde partimize karşı olumsuz hiçbir şey görmedim. Çok büyük bir oy oranıyla MHP’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde çok güçlü bir şekilde temsil edileceğine inanıyorum.” Dedi.

Sabah 11.00’da başlayan seçim çalışmalarının gece 03.00’a kadar devam ettiğini dile getiren Murat Kotra, Sultangazi’de de MHP’ye çok büyük bir teveccüh gösterildiğini söyledi. Kotra, “Sultangazi’de hangi sokağa, hangi caddeye, hangi eve gittiysek herkes adeta gönlünü açtı bize. Ben bütün Sultangazililere göstermiş oldukları büyük sevgiden dolayı teşekkür ediyorum. Türkiye’de, İstanbul’da ve Sultangazi’de MHP’ye gösterilen bu büyük ilgi partimizin ve genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin milli duruşundan kaynaklanıyor.” İfadelerini kullandı. Kotra, seçim tahmine yönelik sorumuza da; “Milletimiz ne derse o olur. Ben partimizin sandıktan çok güçlü bir şekilde çıkacağına ve mecliste de çok güçlü bir şekilde temsil edileceğine inanıyorum.” Diye cevap verdi.

Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP’nin yürüttüğü “Ak Parti’ye verdiğiniz her oy MHP’ye gider” propagandasını da değerlendiren MHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Murat Kotra, “Terör örgütlerinin siyasi uzantılarının sözlerinin hiçbirinin bizde hükmü yok.” Dedi.

MHP’nin kendi içindeki ihanet şebekesinden arındığını belirten Kotra, “Kimin kimlerle beraber olduğunu herkes görüyor. Listelerine, yönetim kurullarına bakacaksınız. Kimlerle işbirliği halindeler, kimlerle saf tutuyorlar her şey ortada. MHP sadece ve sadece Türk milleti ile saf tutar ve Türk milletinin yanında olur. Bir araya gelen ve hiçbir yerlerinde mili olamayan sözde ittifakın bir tarafında HDP, bir tarafında CHP, bir tarafında SP, bir tarafında İP bulunuyor. Milli’nin M’si yok bunların hiçbirinde. Bunlar cümbüş ittifakı, zillet ittifakıdır. Milletimiz cumhur ittifakına büyük bir destek veriyor. 24 Haziran’da da bunu göreceğiz. 24 Haziran’da 1. Turda da bu iş biter.” Diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba