Eminhaber.Org
Ana Sayfa ARNAVUTKÖY, GAZİOSMANPAŞA, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 25 Haziran 2016

Küçükköy Esnaf Odası’nın Geleneksel İftarına Yoğun İlgi

Gaziosmanpaşa Küçükköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Acem Boy düğün salonunda geleneksel hale getirdiği iftar davetiyle Gaziosmanpaşa, Sultangazi ve Arnavutköy esnaflarını bir araya topladı.

Gaziosmanpaşa Küçükköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın geleneksel hale getirdiği “Esnaf iftarı” bu Ramazan ayında da devam etti. Acem Boy Düğün salonunda gerçekleşen “Esnaf İftarı”na yüzlerce esnafın yanı sıra Gaziosmanpaşa İlçe Kaymakamı Yaşar Karadeniz, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Eroğlu, Gaziosmanpaşa ve Sultangazi İlçe Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Başkan ve Yöneticileri, Muhtarlar, Dernek ve Sivil Toplum Kuruluşu Üyeleri ve davetliler katıldı.

Programda konuşan Gaziosmanpaşa Küçükköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erkan Kaya, “Esnaf İftarı”na gösterilen ilgiden dolayı tüm davetlilere teşekkür etti. Kaya, esnaf odası olarak, esnafı bir araya getiren bu tür programların da devam edeceğini sözlerine ekledi.

Küçükköy Esnaf Odası'nın Geleneksel İftarına Yoğun İlgiIMG_4195 Küçükköy Esnaf Odası'nın Geleneksel İftarına Yoğun İlgiIMG_4196 Küçükköy Esnaf Odası'nın Geleneksel İftarına Yoğun İlgiIMG_4197

Yorumlar

Tasarım | Enba