Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 4 Şubat 2018

Kudüs’e EYAD Çıkarması

Erdemli Yöneticiler Akademisi Kudüs’e çıkarma yaptı. EYAD Genel Başkan Yardımcısı Fazıl Ergüt’ün organizasyonunda, EYAD Genel Başkan Halil Etyemez, Ak Parti Konya Milletvekilli Abdullah Ağralı, İstanbul İl Başkanı Adil Dayıoğlu ve beraberindeki 90 kişilik grup Kudüs’te Müslümanlara destek olmak amacıyla Filistin’e ziyarette bulundu.

Erdemli Yöneticiler Akademisi (EYAD) Peygamberler şehri Kudüs Şerif’e ziyarette bulundu. AK Parti Konya Milletvekili ve Erdemli Yöneticiler Akademisi (EYAD) Genel Başkanı Halil Etyemez, Ak Parti Konya Milletvekilli Abdullah Ağralı, İstanbul İl Başkanı Adil Dayıoğlu, EYAD yöneticileri başta olmak üzere 90 kişilik grup Mescid-i Aksa’da Cuma namazı kıldı.

KUDÜS’TE ELLER MEHMETÇİK İÇİN SEMAYA AÇILDI

EYAD heyeti ve Kudüs’teki Müslümanlar, TSK’nın ÖSO ile birlikte Suriye’nin Afrin bölgesinde terör hedeflerine gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’nda Mehmetçiğin başarılı olması için Cuma namazından sonra Mescid-i Aksa’da dua etti.

Atalarımızın bize miras olarak bıraktığı yerleri yakından görme fırsatı bulan EYAD heyeti, Mescid’i Aksa, Kubbedül Sahra ve Burak Duvarı olmak üzere, Harem-i İbrahimi, Hz. İbrahim (as), Hz. İshak (as), Hz. Yakup (as), Hz.Yusuf (as), Halhul kasabasındaki Hz. Yunus peygamberlerin kabirleri ile tarihi bir kilise içinde kalan Hz. İsa’nın (as) doğduğu mekan, Hz. Musa’nın (as) makamı, Eriha, Lut gölü, Zeytin Dağı, sahabelerden Selman El-Farisi Hz. Türbesi ve Rabia’tül Adeviyye hazretlerinin kabirlerini ziyaret etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba