Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 13 Mayıs 2015

İSAD’dan Tam Destek

10 Mayıs Pazar günü yapılan kongrede Sultangazispor Kulübü Başkanlığına yeniden seçilen Osman Cengiz’i İstanbul Spor Ayakkabıcılar Derneği Yönetim Kurulu ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” dileklerini iletti. İSAD 2015-2016 Futbol sezonunda Sultangazispor’a maddi ve manevi destek verme kararı aldıklarını da ziyarette Kulüp Yönetimine bildirdi.

İstanbul Spor Ayakkabıcılar Derneği_Sultangazispor_ziyaret

İstanbul Spor Ayakkabıcılar Derneği (İSAD) Başkanı İsa Görer ve Yönetim Kurulu Üyeleri yeniden Sultangazispor Kulüp Başkanlığına seçilen Osman Cengiz’i ziyaret etti. Sultangazispor Yönetim Kurulu Üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette İSAD Yönetimi, 2015-2016 Futbol sezonun da Sultangazispor’a tam destek vereceklerini açıkladılar.

IMG_9139

Kulüp Başkanı Osman Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyelerine “Hayırlı Olsun” dileklerini ileten İsa Görer, “Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen kongrede ikinci kez Sultangazispor Kulüp Başkanlığına seçilen Osman Cengiz’i ve yönetimini tebrik ediyor, yeni sezonda kendilerine başarılar diliyoruz. Osman Cengiz başkanlığında ki Sultangazispor Yönetim Kurulu’nda her kesimden isimler var. Derneğimizin üyeleri arasında yer alan birçok meslektaşımızın da yönetimde yer almaları bizleri oldukça mutlu etmiştir. Osman Cengiz’e meslektaşlarımıza da yönetimde yer vermesinden dolayı teşekkür ediyoruz. Güçlü bir yönetim kadrosuyla 2015-2016 Futbol sezonuna hazırlanan Sultangazispor’a tekrar başarılar diliyoruz. İSAD olarak maddi ve manevi her zaman kulübümüzün yanında olacağız” dedi.

İSAD Başkanı İsa Görer_Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz_

Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İSAD Başkanı İsa Görer ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti.  Sultangazispor’un hiçbir kurum ve kuruluşun Kulübü olmadığını belirten Cengiz, “Sultangazispor Sultangazi’nin kulübüdür. Çıraklık ve kalfalık dönemini geride bıraktık. Şimdi ustalık dönemi. Bu ustalık döneminde olmazsa olmazımız profesyonel ligdir. 2014-2015 Futbol sezonunu ligde ikinci olarak tamamladık. 2015-2016 sezonun da ise ikinciliğe başarı olarak bakan bir düşünceye sahip olmayacağız. Yeni sezonda tek başarımız 3. Lig’e çıkmak olacaktır. Bu yolda tüm Sultangazililerin desteği bizlere güç verecektir. Bu anlamda İSAD gibi önemli bir STK’nın bizlere destek vermesi, yanımızda yer alması bizlere daha çok güç verecektir” diye konuştu.

 

 

 

Yorumlar

Tasarım | Enba