Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 3 Aralık 2020

KURUMSAL OTO EKSPERTİZ MARKASI SULTANGAZİ’DE

Genç iş adamı Bilal Toplu’nun Sultangazi’ye kazandırdığı Pilot Garage Oto Ekspertiz, hizmet vermeye başladı.

Otomotiv sektörünün öncü firmalarından olan Önder Oto’nun sahibi genç iş adamları Bilal Toplu ve Eren Toplu yeni bir yatırımla ilçe ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaya devam ederek, Türkiye’de 67 ilde, 170 noktada hizmet veren ve ülkenin en büyük oto ekspertiz şirketi olan Pilot Garage Oto Ekspertiz’i Sultangazi’ye taşıdı.

Geniş ve kaliteli yaşam alanıyla ev rahatlığı sunan Pilot Garage Oto Ekspertiz Sultangazi Şubesi’nde boya, Dyno test, Motor, Mekanik ekspertiz, fren testi Diagnostik teknolojiyle 4×4 ve 4×2 bütün araçlara da hizmet verilecek. TÜV AUSTRİA belgeli,  TSE-HYB ve TÜRK AK belgelerine sahip olan Pilot Garage Oto Ekspertiz güven ve kalite hizmetiyle başarılarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Türkiye’de 2. El araç alım satımında güven teşkil eden firma alım satım sırasında ekspertizlik hizmeti vererek yaşanan sorunları çözmek, doğabilecek yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak ve araçların değerinde alınıp satılmasına katkıda bulunacak.

Ülkenin en büyük oto ekspertiz şirketi olan Pilot Garage Oto Ekspertiz’i Sultangazi’ye kazandıran Bilal Toplu, “Sultangazi’ye hizmet vermek adına bu işletmeyi Sultangazi’ye kazandırdık. Araç alım satımlarında mutlaka ekspertiz hizmeti alınmalıdır. Bunun yanında araçların belli periyotlarda ekspertize başvurması gerekiyor. Arabanın bir kusuru veya ilerleyebilecek bir sorunu varsa bunları tespit ediyoruz. Bizim en büyük sloganımız, kusura bakıyoruz. Biz kimseyi dinlemeden araçlara baştan aşağıya bakıyoruz. Gördüğümüz bir durumu alıcıya ve satıcıya iletiyoruz” dedi.

PİLOT GARAGE OTO EKSPERTİZ SULTANGAZİ ŞUBESİ

ADRES: SANKO SANAYİ SİTESİ

TEL: 0212 667 71 16

www.sultangazipilotgarage.com
Yorumlar

Tasarım | Enba