Eminhaber.Org
Ana Sayfa ARNAVUTKÖY, EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER 9 Mayıs 2018

Liya Mobilya Outlet Arnavutköy’de Hizmete Girdi

Mobilyadan gıdaya, kuyumculuktan kozmetiğe ve inşaattan, günümüzün en parlak sektörlerinden birisi olan; e-ticaret sektörüne kadar birçok alanda LİYA markası olarak yerini alan Liya Grup, yatırım ağını genişletmeye devam ediyor. Liya Grup, önceki gün görkemli bir açılış töreniyle Liya Mobilya Outlet mağazasını hizmete açtı.

Kamuran Öztürk, Cüneyt Öztürk ve Halil İbrahim Öztürk kardeşlerin kurduğu bir aile şirketi olan Liya Grup, kuruluşunun üzerinden henüz 3 yıl geçmesine rağmen birçok sektörde çok doğru ve hızlı adımlar atmaya devam ediyor. Liya Grup bünyesinde bulunan Liya Mobilya, Outlet mağazasını açılışa özel indirimlerle Arnavutköy Eski Edirne Asfaltı Caddesi’nde hizmete açtı.

Liya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Öztürk, Liya Mobilya Outlet mağazası hakkında bilgi vererek, “İstanbul’un değişen ve gelişen ilçesi Arnavutköy’de bu yönde bir talep olduğunu gördük ve mağazamızı Arnavutköylülerin hizmetine açtık. Outlet mağazamız ile somut fırsat ve avantajlar sunuyoruz. Vatandaşlarımız outlet mağazamızda birçok mobilya çeşidini bulabilirler ve çok daha uygun bir fiyatla alabilirler. Müşterilere uygun fiyatlarla, zengin ürün çeşitlerini sunmayı hedefliyoruz. Alınan ürünler ücretsiz olarak anında eve teslim edilmektedir. Açılışa özel indirimlerden yararlanmak için ve ürün çeşitlerini görmek için tüm Arnavutköylüleri mağazamıza davet ediyoruz” dedi.

Açılışın ardından misafirler iki kattan oluşan mağazayı gezerek ürünler hakkında bilgi aldı.

Liya Mobilya Outlet mağazasında yatak odası, yemek odası, mutfak ve banyo dolapları, gardrop çeşitleri, duvar üniteleri, vestiyerler ve birçok çeşidini uygun fiyata bulabileceksiniz.
Yorumlar

Tasarım | Enba