Eminhaber.Org
Ana Sayfa ANTALYA 29 Kasım 2016

Manavgat Belediyesi 170 km hedefini yakaladı

Manavgat’ın 106 mahallesine ayrımsız ve ayrıcalıksız hizmet veren Manavgat Belediyesi, bu yıl 170 km asfalt dökerek programına aldığı asfalt hedefini gerçekleştirdi.

Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Manavgat’ın birçok mahallesinde asfalt çalışmalarını yaz boyunca sürdürdü. Havaların elverişli gitmesi ise belediyenin asfalt hedefini gerçekleştirmesinde etkili oldu.
manavgat-asfalt2
Fen işleri ekipleri, halka hizmet götürmek adına mahallelere sıcak asfalt, sathi kaplama, yama, yol bakım ve reglaj çalışmaları kapsamında bu yıl 170 km hedefini yakaladı. Çalışmalar kapsamında Taşağıl, Evrenseki, Ilıca ve Hatıplar gibi mahallelerde yeni imar yolları açılırken, pek çok mahallede de 70 km’yi aşkın yol bakımı ve reglajı yapılarak yollar tertemiz bir hale getirildi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ”Kentimizi Manavgat halkına yakışır bir hale getirmek adına yürüttüğümüz hizmetlerin en başında gelen asfalt çalışmalarında tam 170 km yolumuz asfaltlandı. Havaların da iyi gitmesi işlerimizi kolaylaştırdı.

manavgat-asfalt3 manavgat-asfalt4

Yorumlar

Tasarım | Enba