Eminhaber.Org
Ana Sayfa ANTALYA 2 Kasım 2016

MANAVGAT ŞELALESİ’NE BÜYÜK ÖVGÜ

Yılda bir milyon ziyaretçiyi ağırlayan Manavgat Şelalesi, Manavgat Belediyesi’nin yaptığı yeniden düzenlemelerle yeni ve muhteşem güzellikteki görünümüne kavuştu. Yeni yüzüyle Şelale, turistlerin övgüsünü kazandı

Manavgat Belediyesi’nin bir süredir yürüttüğü çevre düzenleme çalışmalarının tamamlamasıyla ziyaretçi akınına uğrayan Manavgat Şelalesi, yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça ilgi görüyor. Bölgede doğal yapı korunarak yapılan çalışmalar sonucunda tüm ziyaretçiler dev çınar ağaçlarının gölgesinde, eşsiz güzellikteki Manavgat şelalesinin manzarasıyla gezinme şansı buluyor. Manavgat Şelalesi’nde, kentsel ve modern bir tasarımla şekillenen meydan düzenlemesi, restoran, büfe, satış üniteleri, tuvaletler ve seyir terasları, bulunuyor.

Manavgat ŞelalesiMANAVGAT ŞELALESİ

BAŞKAN SÖZEN’E TEŞEKKÜR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de, belediye başkan yardımcıları ve proje ekibiyle sık sık incelemelerde bulunmayı ihmal etmiyor. Başkan Sözen, yaptığı incelemeler sırasında vatandaşlarla ve yerli, yabancı turistlerle sohbet ediyor. Başkan Sözen ile fotoğraf çektiren yerli ve yabancı turistler, Şelale’yi yeni yüzüyle çok beğendiklerini belirterek, yaptığı düzenlemelerden dolayı teşekkür ediyor.

Manavgat ŞelalesiMANAVGAT ŞELALESİ1

TÜM DÜNYA’YA AİT BİR GÜZELLİK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Şelalesi’nin sadece Manavgat’a değil tüm Dünya’ya ait olan bir doğal güzellik olduğunu söyleyerek, ” Bizler de bunun önemini bildiğimiz için o eski köhne fiziki yapıyı değiştirebilmek için muhteşem bir proje hazırladık. Şelalede Sezonda bir milyon turist ağırlıyoruz, öylesine özel ve Dünya’ya mal olan bir yeri daha modern daha düzgün bir çizgilerle hizmete açmak zorunda hissiyle çalışmalarımızı tamamladık. Gelecek sezona çok şık bir hizmet veren bir merkez olacak” dedi.

Manavgat ŞelalesiMANAVGAT ŞELALESİ2 Manavgat ŞelalesiMANAVGAT ŞELALESİ3 Manavgat ŞelalesiMANAVGAT ŞELALESİ4 Manavgat ŞelalesiMANAVGAT ŞELALESİ5

Yorumlar

Tasarım | Enba