Eminhaber.Org

Meraklı Turşucular Güvenliği Hiçe Sayıyor

Son zamanlarda yaşanan her toplumsal olay, kaza ve faciada olaya yakın vatandaşlar ellerinde cep telefonu, ağızda sigara olay yerine hücum ediyorlar. Güvenlik kordonunu hiçe sayan MERAKLI vatandaşlar, görevlilerin çalışmasına da engel oluyorlar.

Son olarak Sultangazi’de yaşanan kaza yerine gelen vatandaşlar, trafik polislerinin, sağlık ekiplerinin, itfaiye ekiplerinin ve basın mensuplarının çalışma alanını ihlal ederek, aynı zamanda can ve mal tehlikesi yaşanmasına neden oldular.

Çevre yolu üzerinde ve yerleşim yerine ters bir noktada meydana gelen kaza yerine kısa sürede doluşan meraklı vatandaşlar, yaşanan can pazarına ve uyarılara aldırış etmeden sigaralarını yaktılar ve cep telefonlarını çıkararak, olayı resmetmeye çalıştılar.

Ankara’da yaşanan terör saldırısından sonra olay yerinden yayın yapan bir televizyon muhabirinin arkasında kulağında telefon, kameraya el sallayan vatandaş henüz hafızlardan silinmemişken, Sultangazi’de ağzında sigara, elinde telefon olan meraklı vatandaşlar objektiflerimize takıldılar.

sultangazi-kaza2_DSC4809 sultangazi-kaza2_DSC4810 sultangazi-kaza2_DSC4816

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım | Enba