Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 1 Ocak 2019

MHP, Abdurrahman Dursun’u Destekleyecek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Sultangazi’de Ak Parti adayı av. Abdurrahman Dursun’u destekleyecek. Belediye Meclis Üyeliği yarışında ise MHP kendi listesi ile seçime girecek.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Cumhur İttifakı sebebi ile İstanbul’da Maltepe, Silivri ve Beşiktaş ilçeleri hariç diğer ilçelerde aday çıkarmayacak. MHP, 3 ilçe dışında Cumhur İttifakı ortağı olan Ak Parti’nin adayını destekleyecek. MHP, belediye meclis üyeliği yarışında ise kendi listesi ile seçime girecek.

MHP Sultangazi İlçe Teşkilatı’da Sultangazi’de Cumhur İttifakı’nın adayı av. Abdurrahman Dursun’u destekleyecek. MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, başkanlığında gerçekleşen istişare toplantısında bu karar kamuoyu ile paylaşıldı. MHP, Sultangazi baştan olmak üzere 36 ilçede aday çıkarmayacak, Cumhur İttifakı’nın adayını destekleyecek.

Öte yandan Cumhur İttifakı’nın Sultangazi Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, MHP İlçe Başkanlığı tarafından parti binasında düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı. Program öncesi MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel’e görüşen Dursun, seçim çalışmaları hakkında Özel ile fikir alışverişinde bulundu.Yorumlar

Tasarım | Enba