Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 20 Mayıs 2018

MHP Adayları Murat Kotra ve Murat Şekerli Sultangazi’de Esnaf Ziyaretinde

MHP İstanbul Milletvekili adayı Murat Kotra ve Murat Şekerli, seçim çalışmalarına hız verdi. Kotra ve Şekerli Sultangazi’de bir dizi temaslarda bulunarak, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde Cumhur ittifakına ve MHP’ye destek istedi.

MHP’nin 27’nci Dönem milletvekili aday listesi açıklandı. İstanbul 2. Bölgeden aday gösterilen iş adamı Murat Kotra ve avukat Murat Şekerli, Sultangazi’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ile birlikte esnaf ziyareti yapan Kotra ve Şekerli, orucunu da Sultangazi’de açtı.

Esnaf ziyaretlerinde cumhur ittifakının önemi ve ülkenin beka sorunu ile Devlet Bahçeli’nin milli duruşu anlatan, MHP Milletvekili adayı Murat Kotra ve Murat Şekerli, vatandaşlardan 24 Haziran seçimlerinde cumhur ittifakına ve MHP’ye destek istedi.

Sultangazi Belediyesi Ramazan Etkinlik alanında stant açan esnafı da ziyaret eden Kotra ve Şekerli, “24 Haziran seçimlerinde cumhur ittifakına ve partimiz MHP’ye desteklerini istedik. Ülkemizin beka sorununu ve liderimiz Bahçeli’nin görüşlerini paylaştık. Sultangazi halkı cumhur ittifakı milletin aklı diyor” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba