Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 19 Nisan 2015

MHP Bayraklarını İndirdiler

Sultangazi’de kimliği belirsiz kişiler MHP bayraklarını keserek indirdi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Teşkilatı’nın 50. Yıl Mahallesi C. Caddesi’nde bulunan seçim irtibat bürosunun açılışına hazırlanıyor. Seçim sürecinin başlamasıyla birlikte her mahallede 1 seçim irtibat bürosu açacak olan MHP Esentepe ve Yayla Mahallelerinden  sonra  50. Yıl Mahallesi’nde üçüncü seçim irtibat bürosunu açmaya hazırlanıyor.

 

Dün akşam 50. Yıl Mahallesi C.Caddesi’nde bulunan Seçim İrtibat Bürosu partililer tarafından MHP Bayraklarıyla donatıldı. Gece 24.00’da bayraklama çalışması biterken, 01.30’da MHP bayraklarının kesilerek indirildiği geldi. Seçim irtibat bürosunun olduğu caddeye giden MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, görgü tanıklarından bilgi aldı. Görgü tanıkları olay yerine gelen kimliği belirsiz kişilerin MHP bayraklarını keserek indirdiklerini iddia etti.

 

Bazı  mahalleliler ise MHP Bayraklarının Sultangazi Belediyesi’ne ait zabıtaların indirdiğini iddia ettiler. Bu iddia üzerine MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve partililer öğlen saatlerinde Belediye binasına yürüdüler. Yaşanan olayı protesto eden MHP’liler Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Ceylan ile görüştüler. Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Ceylan, iddiaları yalanlayarak gece yaşanan olayın Sultangazi Belediyesi ve zabıta ekiplerinin böyle bir girişimde bulunmadığını söyledi.

 

Konuyla ilgili Eminhaber’e konuşan MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, “Yaşanan bu ahlaksız saldırıyı kınıyorum” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba