Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, ÜST MANŞET 27 Kasım 2016

MHP heyeti Bayrampaşa’da çıkan büyük yangın yerini ziyaret etti

Bayrampaşa Baltaş Kilimci Sanayi Sitesi’nde bir plastik atölyesinde Salı günü çıkan ve yaklaşık 10 saat sonra söndürülebilen yangın nedeniyle onlarca iş yeri zarar gördü, otopark olarak kullanılan çatı katında da çok sayıda araç yandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Celal Adan, İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, Bayrampaşa İlçe Başkanı Yaşar Kaba ve MHP Bayrampaşa İlçe yönetim kurulu üyeleri sanayi sitesinde çıkan yangın yerinin tahribatını yakinen görmek ve tespit etmek için bölgeyi ziyaret ettiler.

IMG_5308-1024x683

Yangının vermiş olduğu büyük tahribatı yerinde inceleyen MHP heyeti, bu kadar büyük bir yangında hayatını kaybeden olmamasının büyük bir şans olduğunu söylediler. Sanayi Sitesinin esnaflarının verdiği bilgilere göre sitede 225 işyerinin yanarak kullanılamaz hale geldiğini, 35 aracında yanarak hurda yığını haline geldiğini belirttiler. Şu an Sitenin kullanılamaz halde olduğunu,  şu ana kadar MHP dışında hiç bir siyasi partinin sitelerini ziyaret etmediklerini ve bu zor günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan MHP heyetine teşekkürlerini sunarak yardım ve destek beklediklerini söylediler.

IMG_5322-1024x683

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Celal Adan’da yangında büyük zarar gören site sakinlerinin sorunlarını Meclise taşıyacaklarını, Başbakana ve ilgili Bakanlara da durumu anlatıp, çözüm üretmeye çalışacaklarını mümkün olduğu kadar mağduriyetlerin giderilmesi konusunda gerekenleri yapacaklarını söyledi. İlçe Başkanı Yaşar Kaba’da Sanayi Sitesi yöneticisinden sitenin yangında gördüğü zararı ayrıntılı bir şekilde belirten bir rapor, dosya hazırlamalarını ve bu dosyayı da Genel Merkeze ulaştıracaklarını söyledi.

Yorumlar

Tasarım | Enba