Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 4 Ekim 2018

MHP İl Başkanı Birol Gür: Ak Parti’nin kalesinde oylarımızı artırdık

MHP İl Başkanı Birol Gür: Ak Parti’nin kalesinde oylarımızı artırdık
Ali Baba Halı Yıkama

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Birol Gür, iş adamı Selami Akpınar’ı ofisinde ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Birol Gür, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve MHP İl Başkan Yardımcısı Osman Gür ile birlikte partisinin Sultangazi Belediye Başkan aday adayı Selami Akpınar’ı Atatürk Bulvarı’nda bulunan ofisinde ziyaret etti. Ziyarette konuşan MHP İl Başkanı Birol Gür, Cumhur İttifakı’nın oluşmasından sonra vatandaşların MHP’ye sahip çıktığını söyledi.

İstanbul Zirve Yapı Denetim Hizmetleri ve İstanbul Zirve Mimarlık, Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Selami Akpınar ve çalışanlar ile bir süre sohbet eden Gür, “Vatandaş MHP’ye oy veriyor. Bizler bunu yukarıya nasıl taşırız? onun hesabını yapıyoruz. 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde MHP’nin çok daha kazançlı çıkacağı inancındayız” dedi. Sultangazi’de Ak Parti’nin güçlü partilerden biri olduğuna değinen Gür, buna rağmen MHP’nin 24 Haziran seçimlerinde oyunu arttırdığını ve Sultangazi’de yerel belediyeciliği kazanma adına sahada olacaklarını da söyledi.

İsim vermeden Ak Partili yerel yönetimlerin bir güç zehirlenmesi yaşadığını ve bundan dolayı halka tepeden bakan bir anlayışın hakim olduğunu ifade eden MHP İl Başkanı Birol Gür, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da bunu zaman zaman ifade ettiğini belirtti. Gür, “Bu güç zehirlenmesinin getirmiş olduğu insana bakış açısının aksine MHP’nin yerelde ılımlı bir tablo çizeceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Tasarım | Enba