Eminhaber.Org
Ana Sayfa SİYASET 22 Mart 2018

Mhp İlçe Başkan Yardımcısı Bostan’dan Kandil Mesajı

Mhp İlçe Başkan Yardımcısı Bostan’dan Kandil Mesajı
Ali Baba Halı Yıkama

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkan Yardımcısı ve Nar Akü Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Bostan, manevi dirilişe, manevi arınmaya, kardeşliğe ve terörün yok olacağı bir ortamın tesis edilmesine vesile olmasını dileyerek Türk ve İslam aleminin Regaip Kandilini kutladı.

Bostan, yaptığı açıklamada, manevi hayatta ayrıcalıklı bir yer ve önemi bulunan mübarek üç aylara bir kez daha kavuşmanın, gönül huzurunu yaşadıklarını belirterek, “Bu aylar içinde rahmet, mağfiret ve bereket kapılarının ardına kadar açık olması inananlar adına eşsiz bir fırsattır.” görüşünü dile getirdi.

MHP İlçe Başkan Yardımcısı ve Nar Akü Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Bostan, açıklamasında şunları kaydetti:

Üç aylık mübarek dönemin, sosyal, toplumsal ve siyasal beklentilerimize umut olması en samimi dileğimdir. Manevi dirilişe, manevi arınmaya, kardeşliğe ve terörün yok olacağı bir ortamının tesis edilmesine vesile olması dileklerimle, Türk-İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili’ni kutluyorum. Regaip Kandil’inin birliğimize ve beraberliğimize katkı sağlamasını, Müslümanların yaşadığı sarsıcı ve hüzün verici hadiselerin sonlanması için bir dönüm noktası olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”

Tasarım | Enba