Eminhaber.Org
Ana Sayfa SİYASET 21 Nisan 2019

MHP İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Bostan’dan 23 Nisan Mesajı

MHP Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Bostan, 23 Nisan'ın tüm çocuklara verilen büyük bir armağan olduğunu söyledi.
MHP İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Bostan’dan 23 Nisan Mesajı
Ali Baba Halı Yıkama

MHP İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Bostan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın tüm çocuklarına verilen büyük bir armağan olduğunu söyledi.

MHP İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Bostan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınladı. Bostan mesajında şöyle dedi:”Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 günü açılması ile millet egemenliği resmen hayata geçirmiş ve bu önemli günü millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan yarının büyükleri çocuklara armağan etmiştir. Meclisin açılış günü olan 23 Nisan’ı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan eden Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, bu davranışı ile çocuklara olan sevgisini en üst seviyede ispat etmiştir. Bizlerinde en büyük hedeflerimizden birisi, geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın, kendi başına karar verebilen, hayatın güçlükleri ile baş edebilecek ölçüde donanımlı, yetenekli ve vatanımızın ve milletimizin karışılacağı en kötü durumlarda bile çözüm üretebilecek gençler olarak yetiştirilmeleridir. Bu duygu ve düşüncelerle, Mili iradenin kalbinin attığı yer olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.”

Tasarım | Enba