Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 17 Nisan 2017

Yusuf Özel Bir Konuştu, Pir Konuştu

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel Referandum sonuçlarının açıklanmasının ardından ilk açıklamasını sosyal medya hesabından yaptı.

Açıklamasında yönetimine ve teşkilat mensuplarına teşekkür eden MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, “Sonuçların ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Sayın Genel Başkanımızın emrinde ve yolunda davamıza hizmete devam ediyoruz. Birilerinin konuştuğu gibi ülkücüler ‘hayır’ dememiştir. Ülkücüler teşkilatımızın yapısı ve genel başkanımızın emri doğrultusunda referandum tavrını net bir şekilde göstermiştir.  Evet kararıyla ülkücüler liderinin kararına uymuştur. Kendilerin MHP içerisinde yer bulamayan, birilerinin peşinden giden bazı kişiler ‘hayır’ tercihinde bulunmuştur. Maalesef bu kişiler kendileri ‘hayır’ diyerek, bütün ülkücüleri zan altında bırakmış ve tüm ülkücülerin ‘hayır’ oyu kullandığı dedikodularını yapmışlardır.

Referandum sonucundan çıkan sonucu hiç kimse kendisine mal etmesin. MHP’nin bu sonuçta katkısı büyüktür. Ak Parti, MHP ve BBP’nin doğrultusunda çıkan bir sonuçtur. Oran olarak Ak Parti bizden yüksek olabilir ama MHP bu sürece destek vermemiş olsaydı, bu sonucun çıkmayacağını onlarda biliyordu.

Artık ileriye bakıyoruz. Hedefimiz, 2019 yılında Allah izin verirse Milliyetçi, Ülkücü bir Cumhurbaşkanı seçmektir.

Sosyal medyada bazı kişiler kafalarına göre yazıp, çiziyorlar. İlçe başkanı olarak üçüncü seçimimi yaşıyorum. Hiçbir zaman bizim yanımızda olmayan, hiçbir katkı sunmayan arkadaşlar bugün bize ülkücülükten dem vuruyor. Ülkücü davasına hizmet eden ve liderinin sözünü dinleyen adamdır. Bu kişiler haddini bilsin ve haddini aşmasın. Lider, doktrin, teşkilat tartışılmaz. Bunu tartışan kişilerde kusura bakmasın. Sosyal medyada kimse ahkam kesmesin, klavye başında ülkücülük yapmasın. Seçimden seçime, kongreden kongreye piyasaya çıkıp da ülkücülük oynamasın kimse. Abicilik 14 Aralık 2014 yılında Sultangazi’de bitti.” Diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba