Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel 23 Mayıs 2020

MHP Meclis Üyesi Koçyiğit’in Ramazan Bayramı Mesajı

MHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Yaşar Koçyiğit, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Koçyiğit mesajında; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan, yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularıyla geçirdiğimiz, yapılan ibadetlerle manevi huzurun zirvede yaşandığı rahmet ve bağışlanma ayı Ramazanın ardından, Ramazan Bayramına erişmenin huzur, mutluluk ve sevincini birlikte yaşıyoruz.

Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, sevinç, neşe ve coşkunun buluştuğu, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları çok özel günlerdir.

Bu sene dünyanın mücadele ettiği bir sorun olan Covid-19 salgını nedeniyle biraz buruk karşıladığımız bu mübarek Ramazan Bayramı’nda daha dikkatli olmalı, büyüklerimizi ziyaret edemesek de onları sık sık arayıp hal ve hatırlarını sormalıyız. Hem kendimizi hem de sevdiklerimizi korumak için salgına karşı duyarlı davranmalıyız. Bayramı sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerimizde geçiriyoruz. İleriki yıllarda bayram sofralarımızda beraber olabilmek için salgının yayılmasına hep birlikte engel olmalı, kendimiz ve sevdiklerimiz için bayram günlerinin hüzne dönüşmesine izin vermemeliyiz.

Ramazan Bayramının başta aziz milletimiz ve İslam âlemi olmak üzere tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni ediyor; manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, tüm insanlığa kardeşlik ve mutluluk getirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Tasarım | Enba