Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 3 Ekim 2018

MHP muhtarlarla bir araya geldi

MHP muhtarlarla bir araya geldi
Ali Baba Halı Yıkama

Partisinin Sultangazi İlçe Teşkilatının düzenlediği programa katılan MHP İl Başkanı Birol Gür, MHP’nin İstanbul’un 39 ilçesinde belediye başkan adayı çıkartacağını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Teşkilatı muhtarlarla bir araya geldi. Coffeemania 50. Yıl Şubesi’nde gerçekleşen kahvaltıya MHP İl Başkanı Birol Gür, İl Başkan Yardımcısı Osman Gür ve MHP Sultangazi Belediye Başkan aday adayı Selami Akpınar’da katıldı.

Programda konuşan MHP İl Başkanı Birol Gür, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakı çıkışı ile başlayan bir sürecin yaşandığını ve bu sürecin toplum tarafından takdir gördüğünü söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasındaki birliktelik ve birlikte yürüme anlayışının zaman zaman bazı boş ağızlar tarafından farklı yönlere çekildiğini ifade eden Gür, “Bunu her yerde söylüyoruz Cumhur İttifakı’na MHP’den her hangi bir ters söylem gelmeyecektir. Cumhur İttifakı’nın bozulmasını bekleyenler yanılacaklardır. Biz 2023’e kadar şartlar devam ettiği sürece Cumhur İttifakı’na sonuna kadar sahip çıkacağız” dedi.

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere de değinen MHP İl Başkanı Birol Gür, partisinin İstanbul’da aday çıkarmayacağını hatırlatarak “İstanbul’un 39 ilçesinde belediye başkan adayı çıkaracağız. MHP İstanbul’un bütün sorunları ilgili dünden, bugüne kafa yoran, insana değer veren bir siyasi anlayıştır” Diye konuştu.

Programda konuşan MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ise, Sultangazi’nin tüm sorunlarına hakim olduklarını, sorunların çözümü noktasında gayret sarf ettiklerini belirtti. Özel, düzenlemiş oldukları programa katılan mahalle muhtarlarına, İl Başkanı Birol Gür’e ve İl Başkan Yardımcısı Osman Gür’e teşekkür etti.

Program sonunda mahalle muhtarlarına özverili çalışmalarından dolayı plaket takdim edildi.

Tasarım | Enba