Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET 25 Eylül 2016

MHP Şişli’den Görkemli Açılış

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı’nın yeni binasının açılış töreni yapıldı.

Temmuz ayı içerisinde MHP İlçe Başkanlığına atanan Yavuz Tellioğlu, dur durak bilmiyor. Şişli’de yaptığı çalışmalarla partisinin ve adından söz ettiren MHP Şişli İlçe Başkanı Yavuz Tellioğlu adeta seçim startını verdi.

MHP Şişli İlçe Teşkilatı uzun süredir Osmanbey’de eski bir binadaki yerinden, yeni yeri E5 Otoyolu kenarında bir iş merkezinin 6. Katına taşındı. MHP Şişli İlçe Teşkilatı  yeni binasının açılışı ise görkemli bir şekilde yapıldı. Açılışa; MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, İstanbul Millettekileri İsmail Faruk Aksu ve Arzu Erdem, İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, MHP MYK Üyeleri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

MHP Şişli İlçe Teşkilatı yeni binasının açılışı mehteran takımının gösterisiyle başladı. Açılış konuşmalarının ardından ise okunan dualarla MHP Şişli İlçe Teşkilatının yeni yeri hizmete açıldı.

mhp-şişli-açılışCtH_tG6XYAAvb1s mhp-şişli-açılışCtH5mSJXEAEwaNy mhp-şişli-açılışCtH6AFuWYAASVrM mhp-şişli-açılışCtH6AGhWAAIK8PF mhp-şişli-açılışCtH6AHjWYAAoPOx mhp-şişli-açılışCtH6xHTWgAAnDDr mhp-şişli-açılışCtH7ynAWcAAEp0R mhp-şişli-açılışCtH7yojXgAIvrly mhp-şişli-açılışCtH9L2OWEAANIZs mhp-şişli-açılışCtIAReoXgAAJmnK

Yorumlar

Tasarım | Enba