Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 26 Nisan 2015

MHP, Sultançiftliği Seçim Bürosunu Dualarla Açtı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Teşkilatı Sultançiftliği Mahallesi seçim irtibat bürosunu dualarla açtı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Teşkilatı 3.cü seçim irtibat bürosunu Sultançiftliği Mahallesi’nde açtı. Açılışa MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Celal Adan, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Ülkü Ocakları Başkanı Ramazan Koçkesen, Milletvekili adayları Mehmet Aslan, Prof. Dr. Abdul Ahat Andican, Osman Büyükkaya, Mahmut Mert Ersin, Yrd. Doç. Dr. Nurhan Toğuç, Metin Kılıç, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

MHP Sultangazi

Açılışta konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Türkiye’nin hırsız bir çete tarafından yönetildiğini söyledi. Adan, “7 Haziran Genel seçimlerine doğru gidilirken artık iyice anlaşılmıştır ki; Türkiye 13 yıldır devam eden AKP iktidarının elinde her alanda mevzi kaybetmiş, her türlü kurguya açık hale getirilmiş ve birilerinin saltanatı pahasına milyonlarca insanımız perişan edilmiştir. Bu saatten sonra AKP’nin bütün çırpınışları boşunadır. Sahaya sürülen bütün siyasi mühendislik oyunlarının, algı operasyonlarının ve seçim öncesi vaadlerin milletimiz nezdinde hiçbir değeri kalmamıştır.” Dedi.

 

Türkiye Cumhuriyeti’nin hırsız bir çetenin elinde olduğunu belirten Adan, “Allah’a şahitlik yaparız ki biz hiç yalan söylemedik. Bugün Türkiye Cumhuriyeti Devleti hırsız arsız bir çetenin elindedir. Sultangazi’deTayyip Erdoğan’ın yaptığı hırsızlığının bedelini ödetecektir. 7 Haziran seçimlerinde milletimiz bu hükümete ve zihniyete en ağır tokadı vuracaktır. Milliyetçi Hareket Partisi seçimlere hazırdır. 3 Mayıs’ta bütün Türkiye partimizin seçim bildirgesini görecektir. Türkiye bizimle yürüyecek, bizimle büyüyecek, bizimle huzura kavuşacaktır.” diye konuştu.

cats

Eski Devlet Bakanı ve MHP Milletvekili adayı Prof. Dr. Ahat Andican ise,“Hükümet benden olanlar ve benden olmayanlar üzerinde faaliyetlerini sürdüren bir iktidardır.12 yıldır hırsızlığı meşrulaştırılması, Türk milletini ve islamiyeti kullanan bu iktidardır. Cumhurbaşkanı kupon arazi yapıyor. Bizde sloganımızla AKP Yıkılacak diyerek yola çıktık.”şeklinde konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba