Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 16 Mart 2018

MHP Sultangazi Büyük Kurultaya Hazır

MHP Sultangazi Büyük Kurultaya Hazır
Ali Baba Halı Yıkama

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Teşkilatı, 18 Mart 2018 Pazar günü Ankara Spor Salonu’nda yapılacak olan “12. Olağan Büyük Kurultay”ı için hazırlıklarını tamamladı.

MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Emin Haber’e yaptığı açıklamada; Ankara’da yapılacak büyük kurultaya katılmak, o havayı koklamak, duygu seline ortak olmak, Milliyetçi ruha destek vermek isteyen tüm Sultangazilileri ’12. Olağan Büyük Kurultay’ına davet etti.

18 Mart 2018 Pazar günü Ankara Spor Salonu’nda yapılacak olan “12. Olağan Büyük Kurultay” öncesinde ilçe yöneticileri ile toplantı yaparak son hazırlıkları değerlendiren MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, “2023 lider ülke Türkiye” “Milli Duruş, Şühedaya Vefa, Millete Beka” sloganı ile gerçekleşecek olan kurultayımız, aynı zamanda Çanakkale Deniz Zaferi’nin de yıl dönümü ile aynı günde olması büyük bir anlam ve mana kazanmaktadır. Milliyetçi Ülkücü Hareket; kurulduğu günden itibaren Türk Milleti’nden yana ve Türk Milleti’nin geleceği için politikalar belirleyen, gündelik oy kaygısı ile değil Devletimizin bekası, milletimizin huzur ve geleceği için tavır geliştiren, geliştirdiği tavrı ve politikalarını gerektiğinde bedel ödeme bahasına taviz vermeden uygulayan bir siyasi harekettir. Milliyetçi Hareket Partisi, gerektiğinde temsil ettiği binlerce yıllık geçmişi olan devlet geleneğini, yüz yıllardır kazanılan ideolojik birikimi ve yarım asırlık siyasi tecrübesini Türk Milleti’nin menfaatine kullanmaktan vazgeçmemiştir.

Zaman zaman kör kurşunlara hedef olmuş, zaman zaman tabutluklar ve zindanlarla sınanmış, zaman zaman idam sehpalarına yürümüş, zaman zaman kendi içerisinde büyük ihanetlere uğramış, her fırsatta Türk’lük ve İslam düşmanları tarafından yok edilmeye çalışılmış Ancak, göğüsleri iman nuru ile dolu inanmış samimi ve fedakâr ülkü neferleri sayesinde hedeflerinden, geleneklerinden ve çizgisinden sapmamıştır. Bu çizgi Metehan’ın, Atilla’nın, Bilge Kağan’ın, Alparslan’ın, Fatih Sultan Mehmet’in, Yavuz’un, Mustafa Kemal’in, Yusuf Akçura’nın, Ziya Gökalp’in, Nihal Atsız’ın, Erol Güngör’ün, Seyid Ahmet Arvasi’nin, Galip Erdem’in, Gün Sazak’ın, Ruhi Kılıçkıran’ın, Önkuzu’nun, Pehlivanoğlu’nun, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun, Yusuf yüzlü taş Medreselilerin, ömrünü davasına adamış ülkü devlerinin, Başbuğumuz Alparaslan Türkeş’in devlet adamlığıyla, öngörüsüyle, kendisini Milletine adamış Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin velhasıl Allah rızasını kazanmanın dışında hiçbir beklentisi olmayan inanmış Türk Milliyetçilerinin, ülkücülerin çizgisidir.

Milliyetçi Hareket Partisi taşıdığı tarihi sorumluluk, çağlar ötesini aydınlatan vizyonu ve taviz vermediği misyonu gereği ‘Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben’ anlayışı ile Türk Milleti’nin birlik ve beraberliğine, Türk Devleti’nin bekasına ve tarihimizin bizlere yüklediği sorumluluk ve vefayla  ‘2023 lider ülke Türkiye’ ve ‘2071 Dünya Gücü Türkiye’ hayalini gerçekleştirebilmek, Türk Milleti’ni kızılelma hedefine ulaştırabilmek için yoluna devam ediyor ve gücüne güç katabilmek için 18 Mart 2018 tarihinde Ankara’da yapacağı büyük kurultayda dosta güven Türk düşmanlarına ve yerli işbirlikçilerine korku verecek kararlı iradesini tüm Dünya’ya kanıtlayacaktır. Bu bilinç ve sorumluluk ile Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Teşkilatı olarak o gün kurultayımıza yüksek katılım sağlayacak, davamız ve liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli bey’e bağlılığımızı ve sadakatimizi göstereceğiz. Sultangazi ilçe teşkilatıbütün kademeleri ile tek vücut şeklinde liderimizin ve teşkilatımızın emrindeyiz. Bu vesile ile kurultayımıza katılmak, o havayı koklamak, duygu seline ortak olmak, Milliyetçi ruha destek vermek isteyen herkesi davet etmek istiyorum.” dedi.

Tasarım | Enba