Eminhaber.Org

MHP Sultangazi’den ’50’nci yıl’ kutlaması

8-9 Şubat 1969 günlerinde Adana’da yapılan genel kongrede Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi’nin adını Milliyetçi Hareket Partisi olarak değiştirmesiyle kurulan Milliyetçi Hareket Partisi, 50.yılını tüm Türkiye’de olduğu gibi Sultangazi’de de kutladı.

Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda gerçekleşen Milliyetçi Hareket Partisi’nin 50. Kuruluş yıldönümünde ülkücü camianın yakından tanıdığı sanatçı Osman Öztunç, seslendirdiği eserlerle davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Yoğun bir katılımın olduğu programa MHP İl Başkanı Birol Gür, Belediye Başkanı Caht Altunay, Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, MHP İl Başkan Yardımcıları, MYK Üyeleri, STK Temsilcileri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“Beka için milli karar. Cumhur için istikrar” temasıyla gerçekleşen gecede konuşan MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Cumhur İttifakı’nın İBB adayı Binali Yıldırım ve Sultangazi adayı Abdurrahman Dursun’un Sultangazi’de en yüksek oy alması için bütün gücüyle çalışacaklarının sözünü verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 50. Kuruluş yıldönümü programında MHP İl Başkanı Birol Gür, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Belediye Başkan adayı Abdurrahman Dursun’da birer konuşma yaparak Cumhur İttifakı’nın öneminden bahsettiler.


Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım | Enba