Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 20 Temmuz 2014

MHP Sultangazi’den İftara Davet

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Teşkilatı Salı günü düzenleyecekleri iftar için hazırlıklara başladı.MHP İlçe Başkanı Sayın tüm vatandaşları iftara davet etti…

 

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Av. Fatih Sayın Salı günü Grand Çiçekler Düğün Salonunda düzenlenecek olan iftar programına partili partisiz tüm vatandaşları davet etti.
Tüm vatandaşları iftara davet eden MHP İlçe Başkanı Fatih Sayın, “Partililerimizi, ülküdaşlarımızı, dava arkadaşlarımızı ve Sultangazi halkını iftarımıza davet ediyorum. Katılacaklarından dolayı şimdiden onur duyduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

IMG-20140720-WA0003
İftar için bütün hazırlıkların tamamlandığını, mekân işletmecisinin gerekli hazırlıklarını yaptığını ve kendilerinin de duyurulara devam ettiğini belirten Sayın, iftara çok sayıda partilinin katılacağını söyledi. Geniş bir katılım beklediklerini ve ona göre hazırlandıklarını aktaran Sayın, “Birlik ve beraberliğimizi göstermesi anlamında Ramazan Ayı’nın manevi hazzından faydalanmak adına herkesi iftarımıza davet ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba